Fashion Bazaar paroda 2016. Vilnius.

Po savaitgalį praūžusios Fashion Bazaar parodos grįžau šiek tiek nusivylusi. Kaip ir kiekvienais metais sugrįžtu į ją, ir negavusi to “wow” efekto, kulniuoju namo.. Bet kitais metais vėl bandau: “o gal šį kartą?!” Deja, šiemet likau dar labiau nusivylusi, nes paroda rodos dar sumažėjo ir netgi labai didelę jos dalį užėmė kiniečių gamyba. Suprantu- kas moka, tas ir sėdi, bet… Na, o kalbant apie mūsų lietuviškus rankdarbių fanatus, kiekvieną mugę matau lygiai tą patį. Visko daug, o pirkti nėra ką.

Tačiau perlėkusi per mugę labai greitu ir abejingu žingsniu galiu išskirti keletą sužavėjusių stendų:

Processed with VSCO with a5 preset

CHE CHE HANDMADE. Vieni iš nedaugelio papuošalų kūrėjų, kurie išsiskyrė savo charizma, minimalizmu ir gaminių struktūra. Nemėgstu tų karoliukų ir burbuliukų su bantukais 😀 Todėl butent Che Che minimalistiniai, urbanistiniai aksesuarai sužavėjo labiausiai.

Processed with VSCO with a5 preset

SESE LACE. Ne pirmą kartą matau šias nuostabias braletes, todėl negaliu priskirti šio brendo prie naujienų, tačiau pažiūrėti tikrai buvo į ką. Aišku, prasibrovus pro minią interesančių.. 🙂 Tikrai kūrybiška ir puikiai išnaudota niša, nes Lietuvoje nelabai yra apatinius kuriančių dizainerių. O braletės dėkingos tuo, kad nereikia per daug galvoti apie skirtingus figūrų tipus ar pan. Jos arba tinka, arba ne. Braletės skirtos tam tikrai rinkos daliai ir jas tikrai nėra sudėtinga pasiūti. Džiugu matyti šį brendą klestint.

Processed with VSCO with a5 preset

IT.CLOTHINGLINE. Šį brendą mačiau pirmą kartą, arba bent jau pirmą kartą jis prikaustė mano dėmesį. Ir prikaustė būtent tuo, kad pasirinko madingiausią šį sezoną, rafinuotą ir labai moterišką medžiagą- veliūrą. Būtent dėl šio audinio aš leipstu jau kurį laiką, o it.clothingline suknele pasipuošusi moteris nepraslys nepastebėta- taip malonu būtų ją paliesti… 🙂

Processed with VSCO with a5 preset

SMELLS LIKE SPELLS. Nėra ką ir sakyti: pavadinimas į dešimtuką, kvepia visa patalpa, akiai be galo malonu. Puiki dovana Kalėdoms ar namų jaukumui tamsiais rudens vakarais.

Processed with VSCO with a5 preset

BERRYLIGHTS. Taip pat jau pažįstamas brendas, namų girliandų fanatikai, apkarstę kitų pardavėjų stendus renginio metu 🙂 Labai sunku praeiti pro juos “neužsikabinus”, nes jaukumo namuose per daug nebūna! Gerai jau, gerai- leidžiu kam nors padovanoti man šią girliandą Kalėdoms…

Processed with VSCO with a5 preset

LA NUMA. Odinės rankinės sužavėjusios ir patraukusios pasimatuoti. Atrodytų nieko ypatinga, tačiau labai apgalvotos detalės. Oda puikiausios kokybės miksuota su ponio kailiu, spalvos nuostabios- pastelinės. Žinoma, neguldau galvos dėl visų modelių, tačiau jau pabodę karvės odos susiūti keturkampiai tikrai nublanko prieš šią klasiką. 🙂

Na štai ir viskas, ką mačiau šioje parodoje. Tie, kurie negalėjote užsukti- nenusiminkite, nemanau, kad kažką praradote. Tiesiog ši paroda jau gerokai išsisemia ir pats laikas būtų ją atgaivinti.

Advertisements

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s