OOTD and lovely gift I have got.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Praeitą savaitę sutikau nuostabų žmogų, pilną idėjų ir gyvenimo džiaugsmo- Dėkingumo Dienoraščio autorę Eglę, kuriai pateikiau ne vieną klausimą apie gyvenimo filosofiją. Dėkingumo Dienoraštis mano gyvenime atsirado būtent tuomet kai jo labiausiai reikėjo, esu pasiruošusi pakeisti savo gyvenimą į kur kas pozityvesnį ir dvasingesnį, tai bus tik viena priemonė mano kelyje į tikslą.

Daugiau apie Dienoraštį papasakosiu jau netrukus, o čia mano dienos įvaizdis 🙂 Negaliu sulaukti pavasario, kai galėsime išlysti iš beformių, nesuskaičiuojamų sluoksnių drabužių, todėl ėmiau traukti plonesnius paltus. Dėviu Lindex baltą perlais siuvinėtą megztinį ir kliošinius džinsus, H&M lietpaltis, Zaful batai, Stradivarius auksinė kuprinė, Marc Jacobs laikrodis (Mados Prieskoniai) bei Ebay akiniai ( pirkti prieš daug metų).

OOTD: Lindex white sweater with pearls and flare denim, H&M trench coat, Zaful platform shoes, Stradivarius sequin backpack, Marc Jacobs watch and Ebay sunglasses.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s