Dekingumo dienorastis by Egle Luotyte.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Turbūt visi esame pažįstami su situacija, kai gyvenime netikėtai atsiranda tam tikras žmogus ar knyga.. mes negalime paaiškinti iš kur ar kodėl, tačiau prasidėję pokyčiai ilgainiui paaiškina priežastį. Taip, tema tikrai nebūdinga mano blogui, tačiau neatsiejama nuo mano gyvenimo filosofijos. O blogas juk nėra vien tik apie išorišką grožį, vidinis grožis apima daug keblesnius klausimus, reikalauja daug daugiau pastangų ir motyvacijos.

Prieš pat Naujus Metus, leisdama laiką po palmėmis Kipre, turėjau laiko apgalvoti praėjusius metus, ko pasiekiau, kas pasikeitė ir pan. Tuo metu kaip tik rašiau apie tai, kokia esu dėkinga už pasitaikiusias progas ir galimybes, gaila, tačiau perretai susimąstome apie tai ką turime, o turime labai daug. Kartais net neįsivaizduojame, kokį potencialą slepiame, kad tik žinotume, kaip jį išpakuoti..

Kaip dažniausiai nesusimąstome, kokia nuostabi mūsų kelionė ar savaitgalis su draugais, kol negrįžtame į darbus, į rutiną ir pradedame gyventi prisiminimais. Kažkodėl prisiminimai mums saldesni už dabartį- ateitis labiau viliojanti, nei šis momentas.

Dėkingumo Dienoraštis- tai nėra priemonė išmokti pasakyti AČIŪ! , o “būdas tapti sąmoningiems, gyventi šioje akimirkoje”- pasak dienoraščio autorės Eglės. “Vienas baisiausių momentų, kai artimi žmonės nesimėgauja vienas kito kompanija, o “įlindę” į mobiliuosius “bendrauja” prie pietų stalo”- sako autorė ir, žinoma, aš jai pritariu.

Suprantama, esame visi užsiėmę, nuolatos galvoje verda šimtas minčių, sunku susikoncentruoti į vieną dalyką, juolab pati esu iš “dirbančių” telefonu. Tačiau šis dienoraštis mano rankose atsirado pačiu tinkamiausiu momentu- kai supratau, kad privalau išmokti gyventi atsimerkusi! 

Linkiu kiekvienam sustoti ir bent trumpam pagalvoti apie tai, kuo esame ir ką duodame kitiems, kuo norime būti ir kam galėtume padėti. Juk žmonių tarpusavio ryšys yra svarbiausias dalykas mūsų gyvenimuose. Nelyginkime savęs su kitais, kurie gali ar turi kažko daugiau, juk kiekvienas atliekame savą misiją 🙂

Dienoraštis Eglės Luotytės iš www.dekingumodienorastis.lt 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s