Artistry Modern Icon kosmetikos kolekcija.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetIMG_2784

Išgirdusi Artistry kosmetikos kolekcijos pavadinimą Modern Icon net nesuabejojau, kad kolekcija skirta būtent man 🙂 🙂 Visos norime būti ikonomis ir nebus lengviau to pasiekti jokiomis kitomis priemonėmis, kaip natūralaus grožio atskleidimu ir paryškinimu. Sutinkate? Mėgstu gan natūralų makiažą kasdienai, ypač bronzines spalvas, kurios su mano žaliai rudomis akimis “žaidžia” atspalvių karą, žaižaruodamos saulės šviesoje. Natūralus žvilgesys ir ryškios lūpos- ikonos kasdienybė.

Taigi Artistry Modern Icon kolekcija atsirado mano makiažo kampelyje visai neseniai, bet iš karto turiu savo mėgiamiausius produktus, kurie maloniai nustebino. Praktiškai, ką nors gero gelėčiau pasakyti apie kiekvieną iš jų.. Pavyzdžiui, skaistinamasis kremas Highlighting Tint- rausvai auksinio spindesio kaskart suteikia ne tik veidui, bet ir pečiams- jau turbūt visi žino mano maniakišką potraukį palaidinėms nuogais pečiais 😉 Žirnelį šio kremo sumaišau su kūno kremu- pečiams arba kremine pūdra- veidui.

Artistry Modern Icon amerikietiška riboto leidimo makiažo kolekcija, kurią galima įsigyti  iš Amway konsultantų arba internetinėje parduotuvėje Amway.

IMG_2783

Processed with VSCO with a5 preset

Šešėliai, kuriuos naudojau nuotraukoje, kurdama šį kasdienį įvaizdį, akims suteikia bronziško, šiek tiek paslaptingo, bet kartu ir vėjavaikiško polėkio. Šios kolekcijos kūrėjai nebijo natūralaus ir šiek tiek pašėlusio įvaizdžio, ir pristato tai, kaip vieną iš šių metų tendencijų grožio pasaulyje.

Pakuotėje yra dvi šešėlių spalvos, derančios ir papildančios viena kitą, blizgios, bet labiau švytinčia prasme- nėra birių blizgučių. Tepant plonytį sluoksnį teptuku, kuris yra abiejų buteliukų viduje, išgaunamas lengvas švytėjimas. Norint stipresnio blizgesio ir ryškesnės spalvos, galima tepti kelis sluoksnius šešėlio, tačiau pigmentacija labai gera.

Ir lūpos.. kaip gi neakcentuoti lūpų?! Gelinė lūpų dažų tekstūra, be galo drėkinanti formulė, išryškinanti ciklameninę spalvą. Šios spalvos lūpos- vasaros hitas! Pamirškite raudoną- turite išbandyti šią spalvą, šiandien! 😉

Processed with VSCO with a5 preset

Vakarėlio žvaigžde tapo Artistry Signature Color Brow Kit antakių rinkinys, sužavėjęs ir mano koleges, ir drauges, ir mane pačią! 🙂 Šioje mažoje kompaktiškoje dėžutėje slypi visi reikalingiausi antakių priežiūros ir formavimo produktai:

    • Du espresso ir tamsiai pilko atspalvio šešėliai
    • Formavimo vaškas
    • Pincetas
    • Kampinis šepetėlis
    • Antakių šepetėlis

Turint tokį arsenalą antakiai negali atrodyti blogai. Šį rinkinį nuo šiol visada turiu po ranka, nešiojuosi su savimi, jis neužima vietos, o beto viduje yra taip reikalingas veidrodėlis 😉

Taigi lūpų spalva ir antakių priežiūros rinkinys keliauja tiesiai į mano pavasario mėgiamiausių priemonių sąrašą, kurį šiais metais turbūt sugebėsiu perpildyti įvairiomis gėrybėmis 🙂

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s