Artistry skin care.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Odos priežiūra visuomet buvo ir bus aktualiausia tema tarp moterų, todėl, manau, labai svarbu dalintis nuomonėmis bei apžvalgomis apie išbandytas veido odos priežiūros priemones. Šį kartą mano akiratyje atsidūrė Artistry Essentials rinkinys, kurį sudaro gelinis veido prausiklis, lengvas vaido losjonas, drėkinantis kremas bei makiažo valymo servetėlės. Veido prausiklį naudoju kasdien jau kelias savaites ir esu maloniai nustebinta: puikiai nuplauna veidą, jokių bėrimų ar nepageidaujamų odos reakcijų, puikiai tiks riebiaodėms- nesausina, bet kartu ir labai lengvos gelinės tekstūros. Manau riebios- mišrios odos savininkės taip pat gerai įvertintų ir losjoną Light Lotion- skystensį kremo variantą, puikiai atgaivinsiantį odą po prausiklio.

Makiažo valymo servetėlės buvo vienas pirmų smalsumą nugalejusių priemonių, kurias išbandžiau- įsimylėjau iškart. Puikiai valo makiažą, netgi klampiausią blakstienų tušą, nereikia ilgai vargti ar trinti ir erzinti odos. Nemėgstu nepakankamai drėgnų servetėlių, atrodo imi vieną, antrą trečią, o ryte pabundi pajuoduisiais paakiais. NE, šios buvo tikras išsigelbėjimas, naudoju jas kasdien prieš prausiklį. Gaila, kad geri dalykai greitai baigiasi- liko vos kelios 🙂 Pakuotėje jų 25 vienetai, vienos užtenka nuvalyti visam makiažui.

Na ir galiausiai veido kremas iš Artistry kolekcijos, riebesnis ir ilgiau drėkinantis nei losjonas, tiksiantis labiau normalios- sausos odos savininkėms. Visus šiuos produktus galima įsigyti Amway svetainėje.

Processed with VSCO with a5 preset

Advertisements

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s