ODA veido prausiklis. Klipshop.lt

Processed with VSCO with a5 preset

 Turbūt nereikia ir sakyti, kad investicija į odos priežiūrą yra geriausiais sprendimas bet kuriame amžiuje. Nuolat prižiūrima ir sveikai atrodanti oda- mūsų, moterų, vizitinė kortelė. Juk sutiktas žmogus per kelias sekundes nusprendžia ir susidaro nuomonę apie mus, ir tikrai nenorime, kad ta nuomonė būtų- “ji atrodo vyresnė negu yra”, arne? ODA veido prausiklis su glikolio rūgštimi pasitaikė pačiu laiku, kaip priemonė palaikanti puikią veido odos būklę, nuolat ją atnaujindama, stangrindama ir giliai valanti.

Kasdien naudodama DR.Kitzinger Fruit Acid Lotion pastebėjau stiprų skirtumą savo odos priežiūroje, o ODA Active Glycolic Cleanser papildė mano odos priežiūros ritualą, dar labiau sustiprindamas rūgštinių produktų savybes. Kaip jau buvau minėjusi po rūgštinio valymo ankstesniame įraše, rūgštiniai produktai išlygina odą ir puikiai drėkina, taip pat skatina atsinaujinti, todėl lengviau pasisavinami kremai, drėkikliai ir kaukės. Žinant visą šį stebuklingą poveikį nebegaliu apsieiti be rūgštinių produktų savo odos priežiūros kolekcijoje.

Vertėtų priminti ir poveikį pigmentinėms dėmėms, kadangi rūgštiniai produktai šviesina odą bei sulygina spalvą, taigi jeigu jus kamuoja odos spalvos netolygumas, puikiai įvertinsite šį produktą. Verta paminėti, kad naudojant rūgštinius produktus taip pat nederėtų būti saulėje, bei naudoti stiprų nuo saulės saugantį kremą.

Processed with VSCO with a5 preset

ODA Professional – lietuvės biologės kosmetologės sukurtas prekės ženklas, naudojamas ir kosmetologų, ir moterų namuose. Pritaikiusi žinias ir kosmetologijos patirtį įkūrėja Irena Jokšienė sukūrė natūralią odos savireguliaciją skatinančius produktus. Turbūt labiausiai patraukęs mane išbandyti šiuos produktus- tai ODA laboratorijos šūkis: “MES NELEPINAME JŪSŲ ODOS, MES SKATINAME JĄ DIRBTI. Šį prausiklį bei kitas puikias ODA priemones galima įsigyti www.klipshop.lt internetinėje parduotuvėje.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s