Artistry pagalba issausejusiai odai.

Processed with VSCO with a5 preset

Artistry kaip visuomet mane nustebina naujienomis tiesiai iš Amerikos! Šį karta su nauja veido priežiūros priemonių linija: Veido Šveitiklis, Akių Makiažo valiklis, Giliai Valanti Kaukė ir Drėkinanti Kaukė veidui. Keturi svarbiausi produktai kasdienei odos priežiūrai.

Grįžusi po savaitės darbo Rygoje ir gyvenimo viešbutyje, kone liejau ašaras dėl drėgmę praradusios odos, ypač aplink akis. Toks jausmas, kad oda net ėmė pleiskanoti, nors turėjau super gerą drėkinantį kremą, tačiau jo neužteko. Visa laimė paskutinę dieną viešbutyje savo kosmetinėje atradau drėkinančios kaukės meginuką, jį storu sluoksniu dengiau paakius, kad tik oda atsigautų. Tačiau grįžusi į namus leidau sau visišką drėkinimo malonumų SPA.

Kaip tik mane pasitiko visa nauja Artistry veido priežiūros linija, su nekantrumu griebiau drėkinančią kaukę! Žinoma viskas nuo pradžių: nusivaliau odą dvifaziu makiažo valikliu, kurį prieš naudojant reikia suplakti, kad susimaišytų aliejinis ir valantis skysčiai.

Processed with VSCO with a5 preset

Seniai norėjau išbandyti odos šveitiklį, šis iš Artistry man pasirodė labai švelnus, buvau pratusi prie šiek tiek aršesnių, nelygiai odai. Tačiau išsprendus aknės problemas nebenoriu ir tokių priemonių. Labai džiaugiuosi šiuo šveitikliu, man jis pasirodė labiau kaip prausiklis, kurį galėčiau naudoti kasdien. Ypač skalsus ir drėkinantis, mano sudirgusi ir dehidratavusi oda atsigavo akimirksniu.

Po šių valymo procedūrų sekė dar gilesnis valymas su Deep Cleansing veido kauke, ja ištepiau labiausiai užsikimšusias T-zonos veido dalis, o drėkinančią kaukę tepiau aplink akis, skruostų apačioje bei raukšleles ant kaktos. Po maždaug penkiolikos minučių, giliai valanti kaukė buvo visiskai išdžiūvusi ir sutraukusi veido poras, o drėkinanti kaukė laikėsi savo vietoje it sviestas. Labai geras jausmas buvo palaikyti ją ant šerpetojančių, nuo kondicionierių išdžiūvusių odos lopinėlių. Nusiplovusi visas kaukes net pamiršau, kad turėjau problemų. Drėkinanti kaukė tikrai puikiai padėjo atsigauti mano odai.

Ne be reikalo Artistry užima garbingą vietą tarp lyderiaujančių grožio industrijos kompanijų, nuolat ieškodama inovatyviausių ir pažangiausių būdų padėti moterims odos priežiūroje visame pasaulyje.

Processed with VSCO with a5 preset

Kadangi mėgstu dalintis gerais dalykais, nusprendžiau vieną artistry drėkinančią kaukę padovanoti savo ištikimoms skaitytojoms 🙂 Taigi sekite mano blogą Facebook puslapyje ir sužinokite kaip laimėti!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s