Oralgen NuPearl dantu balinimo sistema.

Processed with VSCO with a5 preset

Žmonės dažnai klausia, ką aš darau savo dantims, kad jie atrodo tokie balti? Ar balinausi? Mano atsakymas, žinoma, labai paprastas- geriu kava 😀

Na, bet surimtėjus galiu atskleisti paslaptį ir jums. Yra du svarbūs dalykai, kurie padeda palaikyti baltus dantis. Žinoma, jie tinkami tik tuomet kai dantys yra sveiki ir neturi kazkokių kitų kosmetinių defektų, kuriuos reikėtų aptarti jau su gydytoju.

Kartą per porą metų, priklausomai nuo to, ar geriu daug kavos, raudono vyno ir panašiai, patarčiau išbandyti balinantį rinkinį dantims. Anksčiau rinkiniai buvo kitokie, nebuvo švieselės dantų kapose, vadinasi laikyti reikėdavo ilgiau, ir galbūt kenkdavo labiau, bet viskas tobulėja, todėl kartą per porą metų atliktas balinimo kursas bus nelabiau kenksmingas dantims nei cukrus. Oralgen Nupearl rinkinį sudaro du balinančio gelio švirkštai, dantų kapa su Led šviesa, dėkliukas dantų kapai, šviesumo žemėlapis ir balinantis pieštukas baltumui palaikyti.

Oralgen dantų kapa labai patogi tuo, kad nereikia jos taikyti prie savo dantų formos, ir nejausite nepatogumo balinant ir viršų, ir apačią tuo pačiu metu. Kaip dažniausiai pasitaiko dvi kapos atskiros, tai susidėjus jas abi sunku sukąsti dantis, pavargsta žandikaulis. Su šia kapa vienas malonumas- abi puses pripildome gelio iš švirkšto, įstatome patogiai ir įjungiame Led lempą. Laikome 25 minutes, paskui išskalaujame. Balinamąjį pieštuką galima naudoti po balinamojo kurso, palaikyti baltesnius dantis ilgiau. Patarimas: galima naudoti balinamąjį pieštuką kartu su Led lempa, taip užtikrinsite geresnį bei greitesnį jo poveikį.

Processed with VSCO with a5 preset

Man šio rinkinio užteko dešimčiai balinimų, švirkštai sužymėti brūkšneliais, taigi laikiausi šio matavimo. Dantys tapo baltesni ir labiau atkreipia aplinkinių dėmesį. Žinoma, su balinimu namuose nepasieksite tokio paties rezultato kaip balinimu klinikoje, tačiau man negražu per daug balti, nenatūraliai atrodantys dantys. O šis balinimo principas leidžia išlaikyti natūralų vaizdą. Pagal dantų baltumo žemėlapį mano dantys pašviesėjo vienu tonu, nes procedūrą kaip ši atlieku jau ne pirmą kartą, matau ilgalaikį rezultatą- dantys taip stipriai ir nepagelsta, juos nuolat prižiūrint.

Kas labiausiai džiugina su Oralgen, kad nejaučiu padidėjusio dantų jautrumo, šiais inovatyviais laikais gaminami geliai nebeturi tokių aršių ir žalojančių ingridientų kaip prieš keletą metų. Oralgen neturi nei parabenų, nei sulfatų, nei latekso, nei florido, nei peroksido. Visiškai saugus naudoti!

Kitas patarimas- naudoti raudoną lūpdažį, ypač šaltesnių tonų. Šiltų tonų, labai tamsūs arba neutralūs lupų dažai vizualiai atspindi šiltus tonus ant dantų. Panašiai, kaip apsirengus baltus drabužius mūsų veidas pašviesėja, nes atspindi daugiau šviesos. Taigi ryškūs rožiniai ir raudoni lūpų dažai, šaltesnių tonų, vizualiai išryškins baltesnius dantis 🙂

Oralgen dantų balinimo rinkinį galima įsigyti http://www.klipshop.lt parduotuvėje.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s