Diena Kaune. Biofirst Klinika.

Processed with VSCO with a5 preset

Praejusią savaitę, iš karto po kelionės į Rygą nutariau kuo skubiau keliauti į Kauną nugaros masažo. Darbas be laisvų dienų, ypač kai jis fizinis bei sunkus, turi savo neigiamų savybių- pavyzdžiui begalinis nugaros skausmas. Netikėjau, kad gausiu užrašymo laiką Biofirst klinikoje, kadangi kreipiausi dieną prieš, bet kaip visada maloniai nustebinantis aptarnavimas ir šį kartą nenuvylė.

Pas masažistę Irmantę atlikau valandos nugaros masažą, Irmantė buvo rekomenduota daugybės žmonių jau prieš tai, nieko nelaukusi užsirašiau būtent pas ją! Specialistė patikino, kad raumenys tikrai pertempti, o nemalonus skausmas išduoda, kad jau laikas kažką daryti. Dirbant fiziškai ir intensyviai sportuojant nugaros raumenys kenčia labiausiai, ypač jeigu jie nėra stiprus, o kad būtų stiprūs turi būti atpalaiduoti!

Po skausmingos valandos, jaučiausi tikrai geriau, nors ir po masažo nugaros raumenis skaudėjo kaip po baisiausios treniruotės, jaučiau ir didžiulį palengvėjimą.

Negalėjau “aplenkti” veido procedūrų- vienas veido valymas per mėnesį, manau “it’s a must”! Taigi atlikau giluminio veido valymo ultragarsu procedūrą, kuriai šį mėnesį taikoma netgi 30% nuolaida.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Po procedūrų grožio klinikoje būtina atgauti jėgas mūsų mėgiamoje vietoje Talutti restorane. Salotos, vaisių kokteiliai ir sultys- puiki dienos pradžia!

Po sveikų pietų nutarėme aplankyti vieną gražiausių miestelių šalia Kauno- Vilkiją. Spėjome visai laiku prieš prasidedant liūčiai, ši vasara tikrai stebina savo orų kaita!

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Tądien vilkėjau patogiąją marškinių tipo suknelę iš Missguided, skrybelę, saugančią nuo saulės spindulių iš H&M, batai bei didelė odinė rankinė iš Zara parduovės, mylimiausi akiniai Dior So Real.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s