Minglemoose gertuve privercia gerti daugiau vandens!

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Minglemoose gertuvės tapo neatsiejama dalimi mano dienos rutinoje, rytą pradedu šviežiu šalto vandens pliūpsniu! Gertuvę pripildau šviežių vaisių, mėtų, prieskoninių daržovių ir mėgaujuosi skanesniu, šviežesniu vandeniu. Minglemoose gertuvės sukurtos būtent tam, kad vandens vartojimas taptų skanesniu ir labiau mėgiamu įpročiu.

Bet pirmiausia apie madą 🙂 Gertuvės ir geriamo vandens nešiojimąsis su savimi lipa į mados olimpą, kaip ir aktyvus gyvenimo būdas, bėgiojimas ir sportbačiai kasdienai. Vos tik atšyla iškart traukiame į gamtą pasimėgauti geru oru, o vos atsiranda šviežių vaisių ir daržovių skubame jų pirkti, nors ir kainos ne visada logiškos. Bet kuriuo atveju, vanduo su vaisiais, vanduo su citrina arba agurkais, rekomenduojamas bene kiekviename žurnale ar straipnyje apie sveikatą.

Žinoma, stiklinė vandens su citrina ryte turėtų mus pažadinti naujai dienai, suteikti energijos, bei pradėti organų veiklą. Bet ar geriame pakankamai vandens visą dieną? Šiaip ne taip, prisimenu priversti save išgerti tą stiklinę atsikėlusi ryte, tačiau dienos metu man vanduo išgaruoja iš galvos, o valgio metu gerti nesveika.. Todėl labai džiaugiuosi Minglemoose atradimu- labai patogi gertuvė, kurios centre yra dėklas vaisiams, žolelėms ir pan. Įstačius dėklą tiesiog užpilame vandeniu, pakratome ir pasiimame su savimi į darbą ar mokslus. Visą dieną matant vandenį prieš save, būtinai jo išgeriu, tikiu, kad visiems šis triukas padeda. O ypač matant taip gražiai atrodantį vandenį! 🙂

Jau susilaukiau nemažai klausimų, kur įsigijau šią gertuvę, Instagram paskyroje jau spėjau pasidalinti pirmais receptais.. Gertuvę galima įsigyti internete http://minglemoose.lt, o išbandytais receptais būtinai pasidalinkite Instagram! Juk smagu būtų sukurti vandens mylėtojų receptų paskyrą 🙂

Processed with VSCO with a5 preset

Minglemoose tikrai pasistengė, kad vanduo taptu kasdieniu įpročiu be rutinos, pakuotėjė rasite ir daugybę sveiko bei gražiai atrodančio vandens receptų lankstinuką. Taigi niekada nepritrūksite fantazijos savo vandens skoniui pasigaminti. Tiems, kam vanduo neskanus ar nuobodus- ši gertuvė tikras išsigelbėjimas!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s