Shoe trends for autumn and Ellie Goulding shoe collection launch for Deichmann.

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Ketvirtadienio vakarą, kartu su kitomis mados blogerėmis dalyvavome Ellie Goulding naujausios batų kolekcijos pristatyme. Deichmann jau ne pirmą kartą bendradarbiauja su šia visų mėgiama britų žvaigžde, kurdami batus naujam sezonui.

Šaltajam sezonui Deichmann parduotuvėse galima rasti visas tendencijas kątik pražengusias podiumu. Svarbiausios batų tendencijos šiam sezonui: aksominis velvetas, kniedės, sagtelės ir vesterno stiliaus dirželiai, sportiniai bateliai su gausybe detalių, sidabriniai, lakuoti ir kitų metalo spalvų batai. Šios naujienos karaliauja Deichamnn lentynose bei internetiniame puslapyje 🙂

Taigi rudens kolekcijoje yra keletas įdomių, įvairiomis detalėmis puoštų batų, labai panašių į garsiausių mados namų Chloe ar Givenchy kurtus aulinukus. Mano favoritais tapo keli modeliai: aksominiai aukštakulniai, madingieji aulinukai su sagtelėmis bei gausiai dekoruoti sportiniai bateliai – visiems gyvenimo atvejams!

Daugybė prieštaringų nuomonių sklando dėl batų kokybės bei kokias medžiagas rinktis. Mano atsakymas labai paprastas: batai- išskirtinė stiliaus detalė, turbūt greičiausiai sunešiojama, todėl nesvarbu iš kokių medžiagų jie pagaminti- svarbu, kad atrodytų pritrenkiančiai! Sutikite, rankinę galime nešioti diena iš dienos ir penkis metus, tik jeigu nepabosta ir neišeina iš mados, tačiau batai greitai susidėvi, nesvarbu ar jie odiniai ar iš medžiagos. Turiu kelias poras itin kokybiškų batų kasdienai, kuriais numinu neribotus atstumus darbe ar sportuojant, bet laisvalaikiui, renginiams ar tiesiog pašėlusiems deriniams renkuosi įdomesnius ir įvairesnius variantus.

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

 

Pristatymas vyko nuostabiame Grey restorane Vilniaus senamiestyje, kur ir aplinka, ir maistas verti krūvos nuotraukų 🙂 Maistas Grey labai idomus ir skanus, lengvas ir originaliai patiekiamas.

Ir naujieji batų modeliukai, taip pat tiko Grey restorano aplinkoje, merginos apspitusios fotografavo, matavosi, apžiūrinėjo ir rinkosi.

 

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Na ir žinoma, kad vakaras neprailgtų visos blogerės turėjo progą nusifotografuoti su naujausios kolekcijos batais bei paruoštais Lindex drabužių deriniais. Fotografas Nerijus Januška įamžino mūsų derinius, kuriuos išvysime jau netrukus Deichmann reklamose 😉

Processed with VSCO with a5 preset

Be išvardintų naujienų, bei mano favoritų šį sezoną išlieka ant bangos batai su kailiais, ilgieji aulinukai, batai virš kelių, batai besibaigiantys kojinės pavidalo aulu, įmantrios kojinės kartu su basutėmis bei sandalais įgauna vientisų batų pavadinimą, o tendencija labiausiai išilginanti kojas- vienspalvis pėdkelnių ir batų derinys.

Vesterno ir vintažo gerbėjoms kaubojiško stiliaus batai grįžta su visomis jiems priklausančiomis detalėmis ir sagtelėmis, glamūro bei spindesio mėgėjoms- metalo spalvų ir spindesio batai bei aulinukai. Sportinių batelių nešiotojos gali džiaugtis papildomais keliais centimetrais platformos, kuri neatsiejama nuo sportinių batelių ateinantį sezoną, taip pat vieni iš privalomų mūsų spintoje- aksominiai sportbačiai!

 

Processed with VSCO with a5 preset

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s