Artistry Supreme LX- jaunystes eliksyras.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Ar kremas padės susigrąžinti jaunystę?

Artistry pristatė naujieną- prabangų jauninamąjį veido ir paakių kremų rinkinį. Pagrindinės kremų sudėtinės medžiagos yra gardenijos ekstraktai, “CellEffect24” kompleksas ir 24 karatų aukso dalėlės. Šis rinkinys tinka moterims, pajautusioms pirmuosius senėjimo procesus, vyresnio amžiaus moterims, norinčioms atjaunėti bent 15 metų, bei jaunoms merginoms, kaip prevencinė piemonė prieš raukšles.

Kaip prevencinė priemonė prieš raukšles siūlomas Artistry Supreme LX Regeneruojantis Paakių kremas, o senėjimui sustabdyti rekomenduojamas rinkinys kartu su veido kremu. Artistry yra viena iš dešimt geriausiai parduodamų prabangios odos priežiūros produktų visame pasaulyje. Tokį savo vardą kompanija užsitarnavo naudodami naujausias technologijas bei geriausius ingridientus.

G.Gurevičiūtė pristatė šiuos prabangius kremus, papasakojo savo istoriją ir kaip šis kremas išgelbėjo jos odą kelionėje. Na, o aš džiaugiuosi galėdama išbandyti šią sesaciją ir pateikti savo verdiktą. Taigi likite prisijungę ir greitai sužinosime!

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Kol visos bandėme kremus, apžiūrinėjome pakuotes ir dalinomės įspūdžiais, Sugamour Boutique (Vokiečių gatvėje, Vilniuje) surengė mums tikrą desertų ir skanėstų šou! Štai toks stalas pasitiko mus, “nuklotas” meno šedevrais, skanaujamais ir valgomais beje, puikiai atspindinčiais pristatomo kremo tendenciją ir stilių. Desertai puošti aukso dulkėmis, prabangus juodos- baltos ir aukso derinys… kas gali būti geriau už rankų darbo Sugamour desertus?

O beje, pabandžiusi kremus renginyje likau labai maloniai sužavėta, nekantravau išbandyti jį ir ant veido. Kremas labai prabangios tirštos konsistencijos, be galo skalsus ir labai stipriai drėkinantis- man teisiog norisi panerti į jį! Puikiai tiktų išsausėjusiai ir šerpetojančiai odai atstatyti, labai maloniai tepasi ir palieka labai gerą jausmą ant odos. Taigi nekantrauju sužinoti, koks gi bus tas rezultatas ir juo pasidalinti su jumis! 😉

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s