Korean Masks. Kocostar.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Apie korėjietišką kosmetiką girdime vis daugiau konkuruojančių nuomonių, tačiau tai produktai pasižymintys stipriu poveikiu. Niekas taip ir nežino kaip, bet produktų poveikis momentinis!

Vienas iš Kocostar gamintojų stebuklų- Face Spot Mirror Patch- spuogus naikinantys lipdukai. Pakuotėje yra trys lapeliai su apvaliais perregimais lipdukais, kuriuos lengvai priklijuosite ant spuogų, ir veidrodėlis, kad matytume ką darome 🙂 Iš ėsmės, šią pakuotę lengva ir patogu turėti su savimi, naudoti kai prireikia, tačiau lipdukus naudočiau tik nakčiai.

Processed with VSCO with a5 preset

Vos pamačiusi korėjietiškas kaukes negalėjau praeiti pro šalį! Praėjusį kartą išbandžiau vienas iš tokių kaukių pėdoms prieš vestuves ir negalėjau atsidžiaugti stulbinamu jų poveikiu. Todėl ilgai nesvarsčiusi griebiau šias Kocostar gamintojo kaukes tikėdamasi panašaus rezultato ir neprašoviau pro šalį.

Kuo gi jos mane sužavėjo? Pirmiausia, esu išbandžiusi pėdų kaukę, kurios poveikis yra visiška odos regeneracija. Praplešiam pakuotę, joje dvi kojinės pripildytos serumo, uzsidedame jas kaip kojines ir laikome nurodytą laiką. Po kaukės panaudojimo efektą pajaučiu po poros dienų, kai visa pėdų oda tiesiog nusilupa, vadinasi keliauju pas pedikiūrininkę ir mėgaujuosi kūdikio pėdutėm 🙂

Iš pradžių skambėjo neįtikinamai ir gan baugiai, vėliau supratau, kad tai geriausias kada nors nutikęs grožio dalykas, ever! Žinoma, galima susitvarkyti pėdas namuose, oda lengvai nusilupa, pašveičiam šiek tiek pėdų dilde ir mėgaujamės visiskai švelnia oda. Būtinai šią kaukę daryčiausi prieš atostogas (tik ne dieną prieš, o kelias).

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Taigi žinodama pėdų kaukės efektą panašiai stipraus poveikio tikiuosi ir iš kitų kaukių. Visai neseniai išbandžiau veido kaukę Camellia Happy Mask, pirmas dalykas ką pajaučiau iškarto- nuostabus kvapas! Kaukę reikia laikyti nurodytą laiką, išsitraukiame iš pakuotės šią medžaginę kaukę, dedame ant švaraus nuvalyto veido, laikome dvidešimt minučių, nuėmus švelniai įmasažuojame likusį serumą. Ir štai puikus spa namuose!

Taip pat dar viena naujiena- rankų kaukės, kitaip- manikiūras namuose. Kaukė yra padalinta visiems rankų pirštams atskirai, drėkinanti odeles aplink nagus, stipraus poveikio, nes rankos kaip mat atrodo gražiau, per 15 minučių! Pamėgau šias kaukes dėl laiko taupymo, nes dabar viską galima atlikti namie 😉

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s