Rose&Jasmine Body Oil.

CDCF1180-F46D-4A18-BE6F-CC3A21960C0DProcessed with VSCO with a5 preset

Kaip sakoma kvapas, kaip ir muzika, sugrąžina prisiminimus geriau nei kas kitas.. Ir tuo nedrįsčiau suabejoti. Kūno kremo ar kvepalų aromatas sugrąžina kelionės prisiminimus geriau nei žiūrint nuotraukas- tiesiog pameni “tą jausmą”.. Ir galiausiai, tam tikras kvapas gali priminti ir žmogų 🙂

Apie kvapus pradėjau ne be reikalo, nes būtent šio aliejaus kvapas nuneša mane į pavasarį, į tolimus kraštus, į prisiminimus ir atsipalaidavimą. Pirmą kartą užuodžiau šį kvapą Biofirst klinikoje veido valymo metu, kai dermatologė darė kaklo bei pečių masažą būtent šiuo aliejumi. Tuo metu jaučiausi kaip princesė- puikiai atispalaidavusi, be galo malonus jazminų bei rožių kvapas tvyrojo ore, veidas lepinamas kaukėmis, o pečiai masažuojami aliejumi. Buvau kątik grįžusi iš Indonezijos, todėl kūnas ir mintys dar keliavo ryžių laukais.. Pamenu, kad po procedūros jaučiausi tokia pailsėjusi, lyg per dvi savaites atostogų!

Ir ne be reikalo, juk šis Rožių ir Jazminų kūno aliejus– antistresinio ir gaivinančio poveikio. Aliejaus sudėtyje daugybė aliejų mišinys, jojoba aliejus, morkų, rožių ir jazminų aliejai, įvairių žolelių ekstraktai ir vitaminas E, kuris labai svarbus odos jaunėjimui ir drėkinimui. Geriausia The Organic Pharmacy grožio priemonių savybė yra ta, kad jos gaminamos labai natūraliais ingridientais, nenaudojami konservantai ar kenksmingos medžiagos. Kūno ir veido odos priežiūrai tai vieni svarbiausių kriterijų, juk nenorime naudoti papildomų konservantų nei išoriškai, nei su mityba.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Aliejaus kvapas sodrus, jame persipina jazminų ir rožių aromatai, saldokas, šiek tiek rytietiškas, prabangus bei labai raminantis. Jazminas yra naudojamas tiek namams kvėpinti, tiek raminti centrinei nervų sistemai, o masažas būtent šio kvapo aliejumi daro stebuklus!

Geriausias poveikis, aliejų tepti ant drėgnos odos gerai įmasažuojant, iš karto po vonios procedūrų, taip oda ilgiau išliks sudrėkinta. Toms, kurios mėgsta natūralius kvapus, arba kvėpinasi eteriniais aliejais taip pat rekomenduoju būtent šį jausmingą kvapų derinį. Aliejų, kaip ir kitus natūralios kosmetikos gaminius iš The Organic Pharmacy galima įsigyti www.biovaistine.lt. O aš džiaugiuosi sudrėkinta kūno oda ir saulės spinduliais, nors už lango ruduo- jaučiuosi lyg Havajuose 🙂

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s