TRX2 vitaminai plaukams. Volume 2.

Kasdien sulaukiu klausimų apie šiuos plaukų vitaminus- Instagram paskyra sproginėja nuo “Ar papildai tikrai veiksmingi?” žinučių. Atsakau- TAIP, aš poveikį jaučiu ir esu labai laiminga, kad vistik nutariau juos išbandyti. Pabaigusi antrąją pakuotę TRX2 vitaminų jau galiu pasidalinti kur kas svaresniais argumentais, kodėl verta juos išbandyti.

Processed with VSCO with a5 preset

 

Yra tikslas- yra ir motyvacija. Būtent TRX2 išugdė įprotį kasdien išgerti vitaminus, nepatingėti, neužmesti ir neužmiršti, nes tikslas, kurį matau kelio gale veikia mane judėti pirmyn. Panašiai yra ir su kitais gyvenimo tikslais, susidarius pilną, jaudinantį ir apibrėžtą galutinį tikslą, jo siekimas virsta įprasta ir taip pat jaudinančia kelione. Po pirmojo mėnesio pastebėjau staigų plaukų ūgtelėjimą, todėl trijų mėnesių kursą manau pabaigsiu gerokai ilgesniais plaukais. Žinoma dalykų nesuplanuosi, teko pasirguliuoti ir “praskipinti” keletą dienų su vitaminais, dėl kitų vaistų gausos, bet grįžusi į ritmą vėl atgavau tikėjimą. Po antrosios pakuotės baigimo, gal ir nepajaučiau labai didžiulio paūgėjimo, tačiau plaukų tekstūra ir apimtis- buvo du faktoriai, kuriais likau sužavėta. Plaukai kur kas švelnesni ir nebesišakoja taip, kaip anksčiau, jų galiukai. O džiovindama plaukus kartais pastebiu, kad negaliu suimti jų viena ranka 🙂

Ilgą laiką alinami plaukai netaps tobuli per dieną. Taip, jeigu nutarėte naudoti papildus, aliejukus ar augima skatinančias priemones negalite tikėtis greito rezultato. Prieš porą metų nusidažiusi plaukus ombre, paskui raudonai, paskui šviesiai, o tada tamsiai… ech, nereikia gailėtis, juk tada norėjosi pokyčių 😉 …supratau, kad plaukai niekada nebebus tokie, kaip paauglystėje. Jie augdavo taip greitai, kad net nepastebėdavau, kada pasiekdavo juosmenį- “Ir vėl kirptis.. :(” O dabar laukiu sėdėdama prieš veidrodį- ir nieko 😀 Taigi, jei gali- nedažyk ir nealink.

Papildomos procedūros. Jei vienintelis tikslas, kuo greičiau atsiauginti plaukus arba jų tankį, reikėtų pasidomėti ir kitomis priemonėmis. Kaip ir odai, taip ir plaukams, svarbiausia maisto medžiagos ir vitaminai pasisavinami su sveika mityba, tačiau taip pat svarbu ir priemonės, kurias naudojame išoriškai. Vaistinėse tikrai rasite šampūnų taip pat skatinančių plaukų augimą arba netgi natūralių ricinos ar varnalėšos aliejų. Labai svarbus galvos odos masažas ir stimuliacija, lygiai kaip veido kremo įmasažavimas. Manau verta vienam tikslui pasitelkti ir kitas priemones, geresniam ir greitesniam rezultatui pasiekti.

Processed with VSCO with a5 preset

Ir pabaigai, TRX2 papildų kursą turėčiau baigti lapkričio viduryje, tuomet ir matysime galutinį rezultatą, nors tikiu, kad vitaminai veiks dar kurį laiką, o gal būt nutarsiu ir toliau juos vartoti, kol plaukai užaugs iki norimo ilgio. Tačiau pasidalinsiu savo rezultatais, kad ir kaip knieti sėstis į kirpyklos kėdę.

Paskutinį kartą kirpausi prieš Naujuosius Metus- trumpu karė. Lapkritį bus beveik metai prabėgę, nuo paskutiniojo plaukų kirpimo, taigi bus įdomu palyginti mano plaukų kelionę. Be to, tai bus puiki proga pagaliau padailinti plaukų galiukus, nes jau seniai niežti nagus, tačiau dėl šio eksperimento vis atidėlioju 😉 Maisto papildus TRX2 galima įsigyti biovaistine.lt puslapyje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s