Nebenorite lietuje atrodyti kaip liutas?Tiesiname plaukus su EMME Diciotto.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Turbūt nereikia ir sakyti, kaip drėgnu oru sunku išlaikyti tiesius ir glotnius plaukus. Tikrai visos žinome tą jausmą kaip tik susitvarkiusios, išsidžiovinusios plaukus, išeiname per duris ir nuėjusios tuos penkis metrus iki automobilio durų pavirstame į liūtą karalių 🦁

Damos, aš jus puikiai suprantu ir turiu jums išsigelbėjimą! EMME Diciotto ne tik puikiai žino, kaip išspręsti mano plaukų problemas, bet ir vėl pasiūlo puikią profesionalių priemonių liniją- palikime tą liūtą narve!

Kad plaukai nesišiauštų svarbu palaikyti jų drėgmę, todėl EMME Diciotto siūlo kasdienį šampūną su ramunėlių ir rugiagėlių ekstraktais, kurį jau esu išbandžiusi prieš tai (daugiau šiame straipsnyje) ir likau labai sužavėta- malonus kvapas, švelnus putojimas ir minkštų plaukų jausmas. Ir stipriai drėkinančią kaukę Extra Hydrating Mask plaukams su meliono ekstraktu. Meliono!! ❤️ Nekantrauju išbandyti! Visos priemonės pasižymi labai maloniais kvapų deriniais, bet ši… vienas malonumas!

Processed with VSCO with a5 preset

Kaukę reikia tepti per visą plaukų ilgį ir laikyti mažiausiai 15 minučių- plaukai atsigaus, taps lengviau iššukuojami ir paslankesni šukuosenoms. Po kaukės galime naudoti prabangųjį argano aliejų EMME Diciotto  Luxury Argan ir ant šlapių, ir ant sausų plaukų. Šis aliejus tikra įžimybė- tiek daug moterų ir merginų naudoja jį, negaili liaupsių ir puikių kormentarų, tai puiki priemonė bei viena geriausiai vertinamų. Aliejus lengvas ir nepaliekantis riebalingo sluoksnio, plaukai lieka purūs ir švelnūs.

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Ir galiausiai veidrodiniam blizgesiui ir nepriekaištingam plaukų glotnumui išlaikyti man rekomendavo plaukų tiesinimo pienelį Smoothing Milk. Šis pienelis, purškiamas ant nusausintų plaukų sukuria nematomą plaukų apsaugą ir pašalina garbanojimosi efektą. Ryžių aliejus bei bambuko pienelis drėkina plaukus, minkština bei pagerina struktūrą.

Kasdien nešioju tiesius, džiovintuvu išdžiovintus plaukus, žinoma jie niekada nebūna idealiai tiesūs, tačiau vengiu naudoti karštas formavimo priemones, todėl noriu tiesaus, “ant žurnalo viršelio” efekto be žalos plaukams. Šią priemonę nekantrauju išbandyti, ypač šiuo lietinguoju rudens laikotarpiu. Ji naudojama prieš plaukų džiovinimą.

Esu be galo laiminga dėl šių priemonių, išbandžiusi visas papasakosiu apie rezultatą, kurį pavyks man pasiekti, taigi likite prisijungę 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s