Oriflame The One Disguise collection.

Processed With Darkroom

Orfilame pristatė naująją The One Disguise kolekciją pačiu laiku! Kalėdiniame Oriflame kataloge pasirodė naujas kvapusis vanduo, dvelkiantis saldžiu vanilės ir aviečių bei gėlių aromatu. Šis kvapas patiks bet kuriai, mėgstančiai žaismingus ir jaunatviškus kvapus. Kartu su kvepalais buvo pristatyta naujoji Disguise rankinė bei apyrankė- du žavūs aksesuarai, papuošiantys jus bet kokiam vakarėliui. Šiuos produktus bei aksesuarus galite įsigyti per Oriflame konsultantes, o jei nuspręsite tai padaryti, nepraleiskite progos pavartyti Kalėdinio katologo su dar daugiau puikių naujienų!

Processed With DarkroomProcessed With Darkroom

Vienas mėgiamiausių šios kolekcijos produktų man buvo nagų lakai. Buvau maloniai nustebinta, kaip puikiai jie dengiasi ir kaip ilgai išlieka. Mano dvi mėgiamiausios spalvos, kurias naudoju nuolatos- balta rankų nagams ir juoda kojų nagams. Tiesiog dievinu šį derinį ir nuolatos naudoju būtent šias spalvas. Lakai labai gerai dengia, šepetėlis gan platus, todėl jei jūsų nagai itin maži ir smulkūs, gali būti sunkiau padengti lygiai, tačiau įgūdžiai visuomet pasitarnauja. Juodo nagų lako man netgi užtenka vieno sluoksnio, nes padengia nagus geriau nei bet kuris kitas lakas. Labai džiausiuosi ir įdomu kokių šventinių spalvų Oriflame pasiūlys Kalėdoms!

Processed With Darkroom

Ir kitas smagus produktas tai lūpų dažai The One Lip Sensation, matiniai ir ilgai išliekantys, labai lengvos konsistencijos, tolygiai pasiskirstantys. Spalvos tikrai ryškios ir nuostabios: rožinė, koralinė bei raudona. Puikiai tinkančios tiek dienai, tiek vakarui- skaidresnės nei kiti matiniai lūpų dažai, todėl nėra sunku juos naudoti ir neįgudusioms merginoms.

Žodžiu šventės artėja, progų pasipuošti ir atrodyti pritrenkiamai tikrai bus, o ir dovanų artimiesiems rasti galima Oriflame Kalėdiniame kataloge.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s