Skin radience survival kit. Biovaistine.lt

Processed with VSCO with a5 preset

Biovaistine.lt atrodo jau išbandžiau nemažai produktų, tačiau vėl ir vėl mane pakeri kažkas naujo ir nematyto- šį kartą- veido odos priežiūros rinkinys. Šį rinkinį sudaro trys elementai, valantys odą netik paviršutiniškai, bet ir iš vidaus. Turbūt ne kartą girdėjome komentarą, kad nepakankamai valoma oda ar nekruopščiai nuvalytas makiažas ilgainiui turės nemalonias pasėkmes.. ir tai yra tiesa. Odos problemos, gilios raukšles, nelygi ar jautri oda ir panašios bėdos ateityje gali kainuoti kur kas daugiau laiko ir pinigų, nei rūpinimasis kasdien. Todėl nutariau savo odai suteikti dar visapusiškesnį ir nuoseklesnį valymą bei rūpinimąsi.

Cell Fusion C odos priežiūros linija ne be reikalo pažymėta raudonuoju kryželiu- tai greitoji pagalba veido odai, o minimalistinis dizainas traukia ne dėl viliojančios pakuotės, o dėl puikių rezultatų ir poveikio, apie kurį žino jau daugybė šio brando gerbėjų. Man, lankantis pas dermatologę, buvo pasiūlyta išbandyti Cell Fusion C šveitiklį odai, kuris taip patiko, jog prižadėjau sau kaip mat įsigyti, juolab šveitiklio kaina vos 20 eurų, o kiekis toks, kad užteks labai ilgam! Biovaistine.lt kaip visuomet rinkausi prekių krepšelį ir radau dar vieną siurprizą- šveitiklis parduodamas ne tik atskirai, bet ir rinkinyje. Du puikūs produktai- šveitiklis ir veido prausiklis kartu su detoksikuojančiu kompleksu veido odai- kas gali būti geriau?!

Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti šį šveitiklį veidui, žinoma kartu visas rinkinys atneš kur kas geresnį rezultatą, tačiau Cell Fusion C Papaya Granule Peels bus mano mėgiamiausiųjų sąraše šį rudenį! O Cell Fusion C Anti BAC Cleansing Gel prausiklis padeda pašalinti riebalų perteklių bei makiažą, tai bene svarbiausias kriterijus. Nusiplovus veidą nelieka makiažo likučių, labai kruopščiai pašalina net kelis tušo sluoksnius 😂 Taip pat ramina odą, neapsunkindamas ir nesausindamas jos, mėgstu tą gerą švarios ir minkštos odos pojūtį!

Rinkinį, bei produktus atskirai galima įsigyti Biovaistine.lt svetainėje.

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Tuo tarpu Viridian maisto papildas Clear Skin Complex sudarytas iš natūralių ingridientų, bifidobakterijų ir vitaminų, padeda palaikyti teisingas organizmo funkcijas, valo bei detoksifikuoja, o kartu ir stiprina odą, plaukus bei nagus- natūraliais varnalėšų aliejais, augalinėmis sudedamosiomis dalimis ir vitaminu A. Taigi mano kasdienė rutina prasideda sveikais pusryčiais, veido prausimu su Cell Fusion C priemonėmis bei Viridian detokso kapsule. Ką galiu pasakyti- mano oda dar niekada neatrodė taip puikiai! 😍

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s