ODA veido prieziuros naujienos.

Processed with VSCO with a5 preset

Profesionalios veido priežiūros gamintojų ODA lentynose pasirodė naujiena- Atstatomasis Vitamino C Serumas. Serumas naudojamas iškarto po prausimosi ant švarios odos, prieš tepantis kremu. Vitaminas C puikiai tinka mūsų organizmui dėl daugybės priežasčių- jauninančio, imunitetą stiprinančio, šviesinančio poveikio. Taigi grynojo Vitamino C Serumas puikiai atnaujina odos paviršių, veikia stipriau ir giliau, šalina odos nelygumus, šviesina pigmentines dėmes. Tinkamas visiems odos tipams, o kadangi žiemą saulės matome mažai, manau tai pats tinkamiausias metas odą susitvarkyti.

Serumas puikiai veikia kartu su ODA rūgštiniu prausikliu, kadangi prausiklis puikiai atveria poras, nuvalo suragėjusias ląsteles ir paruošia odą, kad kiti produktai prasiskverbtų giliau, į reikiamus gilesnius odos sluoksnius. Prausiklis yra gan švelnus, nors turi 7% stiprumo glikolio rugšties, tačiau gali būti naudojamas namų sąlygomis be jokių šalutinių poveikių. Tiesą sakant, naudoju jį kasdien, ypač kai noriu lygesnės odos ar turiu pabėrimų. Taip pat tokia priemonė veikia priešuždegimiškai, skatina kolageno gamybą ir stimuliuoja regeneracinius procesus. Tuomet antru etapu jau naudoju serumą.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Tačiau serumas neatstoja veido kremo, odai svarbus drėkinimas. Serumas tik padeda odą geriau paruošti ir išlyginti. Kadangi mano oda vis dar nėra iš lygiausių, o gyvenimas viešbučiuose išbalansuoja mitybą- tenka imtis papildomų priemonių kaip šios. Tačiau pastebėjau, kad po serumo kremo poveikis būna kur kas stipresnis, oda minkštesnė ir labiau prisisotinusi drėgmės.

Šios dvi priemonės yra puikiai subalansuotos naudoti kartu, viena kitą papildančios. Džiaugiuosi turinti tokį arsenalą rūgštinių priemonių, jos puikiai tinka kaip SOS pagalba arba odos regeneraciniams procesams išjudinti, todėl tikrai rekomenduoju išbandyti rūgštines priemones kartkartėmis, net jeigu problemų ir neturite. Serumą bei prausiklį galima įsigyti Odapro.lt svetainėje.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s