Mary Kay grozio naujienos ir Konkursas!

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Mary Kay Lietuva grožio naujienos pasiekė SoSophistication lentynas ir “pietų stalą”. Vos atvėrusi dėžę su priemonėmis jau nekantravau viską išbandyti, įkvėpti, “paskanauti”. Ne be reikalo ši perkeltinė prasmė buvo perteikta ir pristatymui. Pirma naujiena, kuria nekantrauju pasidalinti, tai konkursas, vyksiantis SoSophistication Facebook puslapyje, kurio metu galėsite laimėti vieną iš dviejų makiažo rinkinių. Artėjant Kalėdoms svarbu nepamiršti dalintis gerais dalykais, o kaip gi aš nepasidalinsiu šiais su jumis?! 🙂

O apie makiažo rinkinuką šiek tiek plačiau- jį sudaro trys “must” priemonės, kurios nepamaišys nė vienos damos kosmetinėje: blakstienų tušas, makiažo kempinėlė bei lūpų dažai. Labai gražios, prislopintos tamsios rožinės spalvos lūpų dažai Mary Kay Lip Suede pasižymi itin drėkinančiu sviestiniu pagrindu, suteikiančiu lūpoms apimties, blizgesio ir natūralios rausvos spalvos atspalvį. O moterims dievinančioms “nude” lūpdažių spalvas šis nukels į visiškai naujų pastelių paieškas.

Kai lūpomis jau pasirūpinta, ne mažiau svarbu ir išraiškingos akys, čia pasitarnaus naujasis Mary Kay Lash Intensity Mascara juodesnis už juodą blakstienų tušas. Ar niekada nepavydėjote arabėms viliojančių akių? Išduosiu paslaptį- blakstienų rietiklis kartu su Lash Intensity Mascara nukels jus į Šeikų karalystę.. tiesą sakant išbandžiusi šią kombinaciją negaliu ramiai praeiti pro veidrodį- turiu kaskart pasitikrinti ar tikrai mano blakstienos tokios ilgos?! 😀

Geram makiažo užbaigimui labai svarbi kempinėlė, kuri visai neseniai tapo neatsiejama kasdienės rutinos dalimi. Mary Kay makiažo kempinėlė pasižymi aptakia išraiškinga forma, leidžiančia patogiai įtaisyti ją tarp pirštų ir pasirinkus smailų arba buką galą įtapšnoti kreminę pudrą į odą, nepaliekant nepageidaujamų matomų linijų. Naudojant makiažo kempinėlę galėsite būti rami dėl kaukės efekto, nes kempinėlė sugeria kreminės pudros perteklių, puikiai išsklaido maskuoklį ir sulieja linijas.

Processed with VSCO with a5 preset

Makiažo tobulumui ribų nėra, o tai pasiekti padeda kasdieniai įrankiai. Geriausias pagrindas makiažui- švari, lygi ir sveika oda, o tam svarbus kruopštus veido valymas. Kasdienį makiažą būtina nutirpinti makiažo valikliu, ypač sunkiai nuvalomas priemones kaip blakstienų tušas, akių pravedimas ar matiniai lūpų dažai. Svarbu netrinti blakstienų, o švelniai jas paspausti vatos gabalėliu suvilgytu Mary Kay makiažo valikliu, kuris visą darbą atliks už jus. O po šios procedūros jau galima veidą plauti kasdieniu mėgiamu prausikliu.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Smarkiai senstančiai odai Mary Kay parūpino labai efektyvų TimeWise Repair veido šveitiklį- visišką sensaciją. Glikolio rūgštimi prisotintas šveitiklis nėra mechaniškai šveičianti priemonė su granulėmis, o labai kremiškas prabangus kremas paveikiantis ir pašalinantis viršutinį odos sluoksnį, padedantis regeneruoti ir jauninti odą. Šveitiklyje nėra kvapiųjų medžiagų, tačiau jo kvapas labai subtilus, kreminis ir maloniai raminantis. Viena iš veiksmingiausių ir SoSophistication mėgiamiausių naujienų!

Šveitiklį patartina naudoti du kartus per savaitę, o iš karto po jo puikiai pasisavinamos kaukės. Mary Kay pasirūpino ir šiuo produktu! TimeWise Repair bio-celiuliozės prisotintos kaukės- puiki dovana sau arba mylimai mamai, ar draugei. Pakuotėje yra keturios įpakuotos kaukės su liftingo efektu, iš pakuotės išėmus medžiagą, prisotintą mineralų, jauninančių ir stangrinančių priemonių, dedame ją ant veido ir nulupame viršutinį sluoksnį. Kaukės laikymo laikas apie 20-30 minučių, todėl svarbu šį laiką skirti atsipalaidavimui. Juk kitu atveju būtinai užsiimsime namų ruoša ar kitais “negalinčiais laukti” dalykais, arne? Taigi skirkime sau porą SPA seansų per savaitę ir tapsime kur kas jaunesnės, gražesnės ir, žinoma, laimingesnės 🙂

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Svarbu paminėti ir labai kvapnias apetitiškas kūno priemones, turėjau susivaldyti jų neparagavusi 😀 Vanile ir mėtomis viliojantis rankų kremas- viena geriausių Kalėdinių dovanų šiais metais, ypač tinkamas toms, kurios neišeina iš namų be rankinėje pasislėpusio rankų kremo. Patogi, nedidelė pakuotė ir kvapas, kuris tikrai primins Kalėdas visą žiemą.

O mėgstančioms lengvus kvapus ir kūno dulksnas, Mary Kay siūlo nukeliauti į mėnulį- Sail To The Moon kūno dulksna- gaivos ir drėgmės pojūtis ant odos, lengvas šilkinis kvapas ir žaisminga, Instagram’os verta pakuotė 🙂

Nors pristačiau Mary Kay naujienas, tačiau ši gamintoja nėra naujokė mano grožio lentynose. Pirmą kartą apie ją sužinojau prieš gerą dešimtmetį- teko išbandyti visą veido valymo ir gražinimo sistemą, kuri turėjo stulbinantį poveikį odai. Po kurio laiko gerus atsiminimus gražino vienintelė ir nepakartojama kreminė pudra, kurios taupydama sunaudojau net kelias pakuotes- labai patiko maskavimas, konsistencija ir prabangos jausmas. O štai po kelių metų su visu naujienų arsenalu vėl galiu lepinti savo odą. TimeWise Repair liniją labiausiai rekomenduočiau išbandyti dėl nenuginčijamo poveikio odai.

Kurią iš naujienų nekantrautumėte išbandyti Jūs? Jeigu negalite atsispirti grožio priemonėms, o Mary Kay kosmetiką mėgstate taip pat kaip aš- būtinai sudalyvaukite konkurse. Sekite informaciją Facebook puslapyje čia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s