Mados Injekcija 2017 kolekcijos.

Processed with VSCO with a5 preset Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Nuotraukos skolintos iš http://www.alfa.lt

Praūžus dar vienai legendinei jaunųjų dizainerių Mados Injekcijai spaudoje pasipylė kolekcijos nuotraukos bei originaliausių svečių deriniai.

Kaip ir kasmet Injekcija pritraukia didelį kiekį mados žinovų, mylėtojų bei mėgėjų, o šiemet visus nustebino ir renginio vieta, okupavusi geležinkelio lokomotyvo depą. Dizainerių kolekcijos atrodė itin patraukliai šioje atmosferoje, o patikusių kolekcijų buvo kaip niekada labai daug!

Labiausiai pradžiugino tai, kad mano favoritinės kolekcijos laimėjo vietą Mados Infekcijoje jau kitų metų balandį, taigi jau pradedu galvoti apie šį renginį, ir tikiuosi pamatyti kur kas daugiau gerų kolekcijų!

Labiausiai patikusi Ivetos Vecmane kolekcija “Melancholija”. Štai kaip kolekciją pristatyta spaudai: “Ją įkvėpė šis jautrus, tamsus gyvenimo momentas, kuris kartais reiškia gražesnį žodžio «depresija» sinonimą. I.Vecmanes modeliai – užsimaskavę. Jų veidus dengia didžiulės kepurės, kūno nesimato nei per ilgas rankoves, nei per tamsutėles kojines. Dizainerė eksperimentuoja su sunkiais audiniais ir tamsiomis spalvomis tam, kad puikiai atskleistų tą jausmą, kai melancholijos apimta moteris nori pasislėpti ir save apsaugoti nuo pašalinių žvilgsnių.”

Processed with VSCO with a5 preset

Vienų originaliausių kolekcijų laimėtojai buvo išrinkti atsakingos komisijos, tačiau ne tik šių dizainerių darbai patraukė akį. Neslėpsiu susižavėjimo ir kitų dizainerių kūriniais. Viena jų Redos Paulos kolekcija, susiejanti prosenelių ir senelių spintas su šiandienos mados vėjais. Labai patiko klasikiniai siluetai kartu su lengvumu ir “tirpstančiais” audiniais.

Processed with VSCO with a5 preset Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset Processed with VSCO with a5 preset

Turbūt daugiausia dėmesio susilaukęs Danutos Šimelytės kostiumas, atspindintis XXI amžiaus tragediją- pasaulį, užverstą daiktais, vartotojišką visuomenę ir besikaupiančias atliekas. Dizainerė panaudojo perdirbtas, iš fabrikų surinktas medžiagas, manau ši dizainerės idėja ilgainiui bus vystoma ir kitų dizainerių kolekcijose.

Processed with VSCO with a5 preset Processed with VSCO with a5 preset

Na ir galiausiai, Injekcija nebūtų pavykusi be mano pačios nuotraukų spaudoje ir įdomios, šiam renginiui ypač tinkančios suknelės 😉 Šią suknelę pasirinkau būtent todėl, kad ji geriausiai atspindi Injekcijos tematiką- meniška, neišbaigta ir įdomaus modelio. Ją galima rasti Lindex parduotuvėse, Extended kolekcijoje. O aš su nekantrumu jau laukiu Mados Infekcijos, ir svarstau, kuo gi nustebinti artėjančiais metais 😉

Processed With Darkroom

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s