Wellness by Oriflame.

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

Tik perkopus į 2018-uosius pajaučiau artėantį pavasarį.. ne, ne ore, nes mano peršalimas tęsiasi jau mėnesį. Tačiau šį dalyką priėmiau kaip pamoką ir iššūkį labiau pasirūpinti savo organizmu. Taigi paržygiavusi iš vaistinės su didele įvairove vitaminų ir mineralų, ėmiau ieškoti ir sveikesnių maisto produktų, vaisinių kokteilių receptų.

Turbūt visi esame girdėję apie sportinius papildus, bei turime įvairių nuomonių apie juos. Tačiau aš ieškau kuo sveikesnių ir natūralesnių priedų (kaip žinia atlikus maisto netoleravimo testą, teko atsisakyti didelės daugumos maisto įvairovės. Daugiau apie tai straipsnyje.)

Oriflame pavasariui pristatė puikią naujieną- vitaminus, baltymus ir kokteilius sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems, bei tiems, kurie neabejingi grožiui. Taigi nuo šiol šias naujienas, kaip ir kosmetiką, galite rasti Oriflame kataloge arba tiesiogiai klausti savo grožio konsultantės.

Mano pasirinkimas- nesaldinti ir bekvapiai baltymai. Džiaugiuosi, kad jie neturi jokių skonio priedų, dėl to juos galiu naudoti bet kur- vaisiniams kokteiliams ar bulviniams blynams.. 😂

Stiklinis guma aptrauktas vandens buteliukas taip pat puikus priedas išsiruošus į sporto salę arba netgi rytiniam sveikam kokteiliui, kurį pasiimu su savimi į kelionę ir išgurkšnoju prieš treniruotę. Pastebėjau, kad mitas “nusipirk naują sportinę aprangą ir būsi motyvuotas sportuoti” tikrai veikia, vos gavusi šiuos priedus susipakavau juos į sportinį krepšį ir esu pasiruošusi nuversti naujus kalnus! 😉

Processed with VSCO with a5 preset

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s