Odos prieziura keliaujant. Biovaistine.lt

Po varginančios savaitgalio kelionės pirmą kartą jaučiuosi atsigavusi kur kas greičiau nei anksčiau. Gal būt išmokau “brandžiau” keliauti… labiau pasirūpinti savimi ir savo komfortu.. O komfortas prasideda nuo smulkmenų 🌸

Dažniausia mano problema keliaujant tai vargstančios kojos ir sausėjanti veido oda. Net negaliu paaiškinti šio fenomeno, bet turbūt stresiniai virpuliukai “išgarina” drėgmę iš odos, ir netgi jau pirmąjį kelionės vakarą jaučiau diskomfortą- niežulį aplink akis. Kuris kelionės pabaigoje tapo nevaldomas, o drėkinantis kremas, žinoma, slėpėsi lagamino dugne. Bet vos tik gavusi progą, savo apartamentų vonios kambaryje išsipakavau The Organic Pharmacy kelioninį odos priežiūros rinkinuką.

Žinoma, jau pažįstami priemonių aromatai, drėkinanti tekstūra bei švelnus poveikis nukėlė lyg į Spa. Veido prausiklis su morkų sviestu- visiškai netikėtas derinys, naudojamas kartu su medvilnės šluoste, veido valymui ir prausimui. Nuvalo makiažą, dienos nuovargį ir palieka odą sudrėkintą, kadangi sudėtyje yra aliejų ir sviestų mišinys.

Žolelių tonikas, purškiamas tiesiai ant odos atgaivina bei paruošia odą drėkinimui. Galima naudoti tiesiog odai atgaivinti, nenaudojant makiažo 😉

Mano mėgiamiausia “sunkioji artilerija”- antioksidacinis veido gelis bei stangrinamasis serumas padėjo atstatyti drėgmės balansą, po kelioninio streso. Sudirgusi oda aplink akis atsistatė greičiau, o oda tiesiog “gėrė” šiuos produktus. Tepdama po antrą ir trečią sluoksnį mėgavausi natūraliais prabangiais kvapais, gelis primena Kolageno kaukės iš The Organic Pharmacy efektą.

Ir galiausiai mano mėgiamiausia priemonė iš viso tinkinuko, kurios beveik nebeliko po kelių dienų atostogų- lengvas rožių kremas veidui Double Rose Rejuvenating. Lengva konsistencija, super drėkinimas, viskas ko reikia odai atsigauti ir atsistatyti. O mini kelioninė pakuotė nuostabi nešiotis kasdien ar pasiimti su savimi į keliones.

img_5370-7

Kelioniniai grožio rinkinukai gali būti tikras galvos skausmas, ypač kai atrodo, nežinai ko gali prireikti.. tačiau ar keliaujant į šiltus kraštus ar Europos sostines- veido oda yra mano prioritetas. O išbandžiusi šias mažas pakuotes žinau, kuriuos produktus tikrai noriu turėti savo lentynėlėje.

Noriu priminti, kad su biovaistine.lt draugaujame nemažai laiko, nesu nusivylusi nei vienu produktu. Todėl dalinuosi nuolaida ir su jumis, gal būt ji padės apsispręsti ir įsigyti reikiamų produktų pigiau 😉 SANDRA25 kodas suteiks jums 25% nuolaidą kosmetikai bei papildams. Šį rinkinuką galite įsigyti www.biovaistine.lt 🧡

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s