Deichmann pavasario naujienos.

img_5809-5img_5798-1facetune_13-03-2018-22-28-18facetune_13-03-2018-22-29-23

Šią savaitę supratau- kad ir kiek pirkčiau drabužių, jų niekada nebus gana! Kai vienas po kito pasipila renginiai su teminiais kodais, smegenis ir širdį suspaudžia neviltis 😀 Deichman renginio teminis kodas: Bubble gum, sk8ter.. labai puikiai atspindėjo pavasario kolekcijos tendencijas, tačiau, nemeluosiu, išmušė mane iš vėžių 🙂

Anyways, netgi ir stilistėms atleidžiama, juolab tokioms, kurios propaguoja labai savitą, į jokius rėmus neįspraudžiamą stilių 😀 Bet pereikime prie batų!

Deichmann batų tendencijos šiam pavasariui nuženge tiesiai nuo podiumo. Mano favoritas- kedai, panašūs į Louis Vuitton naujausią modelį, nešiojamą tiek prie džinsų, tiek prie suknelių. Taip pat buvo naujausių sportui skirtų Nike bei Reebok variantų, bei žinoma, plunksnomis puoštų aukštakulnių.

Klasikinių batų mėgėjoms populiarieji Oxford stiliaus bateliai arba dirželiais dekoruoti aukštakulniai, buvo ypač populiarūs ir kaspinais puošti sportiniai lygiapadžiai.

img_5797-10img_5796-11

O stalas, nukrautas spalvotais, bei labai gardžiais saldumynais viliojo visas pasmaližiauti ir nuotraukų pasidaryti- juk niekada tiek nematai keksiukų vienoje vietoje! Puikiai tinkantys spalvine gama prie naujosios kolekcijos- ryški, spalvinga, pastelinė- kiekvienas ras tinkamą variantą kasdienai.

Mano dėvėta retro suknelė su baltais taškeliais iš Lindex, sidabriniai aulinukai iš Bershka, Coccinelle juoda rankinė bei naujasis Louis Vuitton diržas.

img_5807-2img_5801-6

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s