TRX2 populiariausi vitaminai plaukams.

Šį kartą kalbėsiu ne tik apie plaukų ilgį, bet apie sveikus ir stiprius plaukus. O kad plaukai būtų stiprūs, žvilgantys ir sveiki svarbu ne tik vengti karščio ir formavimo prietaisų- tai žinome, kaip svarbiausią sveikų plaukų taisyklę.

Svarbu atrasti tinkamas priežiūros priemones- jei plaukai sausi- drėkinti plukus, jų neapsunkinant. Jei dažome plaukus, svarbu prižiūrėti tinkamai ir vengti dažno dažymo.

Savo plaukų spalvai palaikyti naudoju nebe cheminius plaukų dažus, o chna ir basma miltelių mišinį. Chna plaukų dažai naudojami ne tik plaukams dažyti, bet ir henna tatiuruotėms piešti. Natūralios augalinės kilmės dažai puikiai dengia net žilus plaukus, tuo pačiu juos gydo, veikia kaip veiksminga plaukų kaukė.

Plaukų galiukams svarbu naudoti natūralius aliejukus, ypač garbanotiems, dažomiems ir sausėjantiems plaukams. Mano mėgiamiausias Emme Diciotto argano aliejus, neriebina, bet puikiai maitina plaukus, naudojamas tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų.

Žinant daugiau apie naudojamas priemones ir natūralius aliejus plaukams išoriniam vartojimui, galime pereiti prie vitaminų plaukams. Plaukams svarbiausi biotinas, niacinas, selenas ir cinkas. Visus šiuos keturis elementus į vieną apjungia TRX2 Oxford Biolabs vitaminai plaukams. Vartojant visus elementus atskirai susidarytų gera sauja piliulių, o koncentracija dažnai neatitinka poreikių. TRX2 vitaminų pakuotėje yra 90 tablečių, o biotino koncentracija didžiausia, kokią esu radusi vaistinėse.

Trys tabletės per dieną vartojant mažiausiai tris mėnesius- dėl skirtingų plaukų augimo ciklų, bei plaukų atsigavimo trukmės. Po trijų mėnesių taip spėjau priprasti prie nuostabių, sveikų ir žvilgančių plaukų, kad nusprendžiau šį ciklą tęsti ir toliau, kol plaukai užaugs iki norimo ilgio 😉

Vitaminų poveikis man: po “neprotingo” ir per dažno plaukų dažymo vienintelė išeitis buvo gerokai juos pasitrumpinti iki pečių. Kai visuomet turėdavau plaukus bent iki nugaros vidurio, toks drastiškas ilgio praradimas sukėlė ilgesingą troškimą vėl plaukus atsiauginti, kaip ankščiau, tačiau labai silpni ir nuolat lūžinėjantys neatrodė, kad augtų visiškai. Tuomet mano rankose pasitaikė TRX2 vitaminai plaukams, kurie sudomino, o tai, kad jais prekiaujama vaistinėse nepaliko abejonių. Išbandžiau pirmąją pakuotę- plaukai pirmą mėnesį paaugo gerus penkis centimetrus, pagaliau pasiekė pečius ir atsirado viltis juos atsiauginti. Dar dviejų mėnesių pakuotes sunaudojau per šiek tiek ilgesnį laiką, plaukai labai sustiprėjo, atgavo savo žvilgesį ir žymiai mažiau jų likdavo šukose. Taip stiprindama plaukus vitaminais, po trijų mėnesių nebebijojau ir į kirpyklą nueiti, galiukų sulyginti. Dabar džiaugiuosi ir toliau vartoju vitaminus!

Beje turiu ir puikių naujienų- kaip didžiausia TRX2 vitaminų gerbėja dalinuosi nuolaidos kodu- SANDRA25 biovaistine.lt taikoma 25% nuolaida visiems papildams bei priežiūros priemonėms 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s