Fotoepiliacija. Kas tai?

Fotoepiliacija- kas tai?.jpg

Fotoepiliacija dažnai girdima tačiau mažai apie ją žinoma. Pati ėmiau domėtis įvairiais depiliavimo būdai ir lazerinė depiliacija visuomet atrodė geriausia išeitis, tačiau kaina dažniausiai “atbaidydavo”. Ir praėjusios vasaros pabaigoje pamačiau vieno grožio salono reklamą, kad fotoepiliacijai taikoma nuolaida. Taip, vasara nedažnas būna nesideginęs ar nenaudoja vaško procedūrų, bet man pasisekė, buvau būtent tokia 😀

Taigi užsirašiau pirmai procedūrai, maniau “apsiuostysiu”, bet pradėjus šią procedūrą jau negali sustoti, kitaip neteksi efekto. Fotoepiliacija daroma kas 3-5 savaites, tame tarpe, todėl visuomet po procedūros esu užrašoma kitai, po mėnesio. Taip paveikiami įvairiose stadijose esantys plaukeliai.

Daugiau informacijos suteikia pati meistrė Božena, pas kurią ir atlieku procedūras, o mano paprašyta ji sutiko pasidalinti informacija ir papasakojo viską prieš kamerą. Taigi smagu pasidalinti vienu pirmųjų video “vlogu”,  kaip procedūra atrodo.

Boženos kontaktai, jei susidomėjote ar norite išbandyti procedūrą būtent pas ją: L’amour grožio salonas, Žirmūnų g. 21, Vilnius, tel.nr: 863688888.

O aš tuo tarpu, po septintos procedūros išvis pamiršau ką reiškia depiliacijos, galiu jaustis laisvai ir nesibaiminti dėl atauginėjančių plaukelių. Žadu nueiti gal būt netgi visas dešimt procedūrų, nes kai kuriose vietose, kur darome silpnesniu pajėgumu dar yra ataugančių plaukelių, kuriuos noriu išnaikinti visiškai 😉 Esu be galo patenkinta! Ir jau u-rašinėju savo drauges 😀

Youtube Video čia.

Spauskite Subscribe – žadu pasidalinti dar ne vienu intriguojančiu video 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s