Dior Forever Undercover

Dior kiekvieną sezoną nustebina mus nauju, be galo kokybišku ir profesionaliu makiažo Must Have. Šį pavasarį tai Forever Undercover makiažo pagrindas 🧡 Visi apie tai kalba, visi naudoja, ir, pasirodo, visi jį dievina!

Teko proga ir man jį išbandyti- puiki Kristiana tinklo staigmena 😉 Vandens pagrindo skysta ir labai natūraliai atrodanti kreminė pudra, puikiai tinkanti vasarą, kai norisi lengvumo ir natūralumo, tačiau odą reikia šiek tiek pamaskuoti. Tinkanti ir toms, kurios nori atrodyti natūraliai gražios, lyg nenaudojančios makiažo 🙈

Kita nuostabi naujiena, kuri išgelbėjo mane nuo ilgų ir sekinančių pastangų rasti tinkantį akių pravedimą, kuris būtų toks ryškus ir ilgai išliekantis kaip žaviosios Marlin Monroe 😂 Na ir štai aš jį radau! Ar tiksliau- jis mane 😉 Naujieji spalvoti Dior akių pravedimai- markeriai vos užtepus taip greitai išdžiūsta ir ilgai išlieka- net sunku nuvalyti. Be galo esu patenkinta, tamsiai ruda spalva, puikiai tinkančia prie mano rudų akių.

Dar viena nuostabi naujiena lūpų blizgesių mėgėjoms ir ekscentriškoms asmenybėms, mėgstančioms išsiskirti iš minios ir stebinti ryškiomis lūpomis. Dior atskubėjo su Addict Laquer Plump lūpų blizgių kolekcija putlinančia lūpas, suteikiančia pritrenkenčių atspalvių ir tekstūrų, bei akinantį švytėjimą. Mano naudotas Midnight Star blizgesys suteikia džinsinį lūpų efektą 🙈 Džinsinį?! Ką? Na.. pačios išbandykite!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s