#BeautyofConfidence

facetune_08-04-2018-21-01-07

Dažnai manęs klausia- “Kaip tu taip sugebi save fotografuoti?” “Ar nesijauti nepatogiai?” “Kaip tau pavyko pasiekti tai, ką turi?”.. Nepatogu buvo, sunku buvo, nedrąsu, buvo begalės iššūkių, kilo mintys viską mesti, jos iškyla netgi ir dabar. Tačiau visos esame savo kelionėje, kelionėje į geresniąją save.

Turbūt vienos didžiausių fobijų ir baimių mane aplankydavo, kai tik reikėdavo atsiverti ir parodyti, pristatyti save. Šios baimės kyla ne iš bet kur, žinoma, daugiausia jų atsinešame iš vaikystės- kažką draudė, kažko neleido, laikė kvailesne, mažesne ar pan. Net nesusimąstome, tačiau šie “uždirbti” kompleksai lydi mus visą gyvenimą. Kodėl vieni tampa prezidentais ar scenos žvaigždėmis, o kiti nugyvena ramų, per didelių iššūkių nereikalaujantį gyvenimą? Sakysite- Sėkmė? Likimas?

Turbūt esame girdėję jau visi, kad mintys ir troškimai materealizuojasi, tačiau mes bijome svajoti.. Neleidžiame sau nuklysti per toli į troškimus, nes “bijome”, kad jiems nelemta išsipildyti. Pabandykite tai pasakyti mažajai Beyonce Knowles, kuri rengdavo koncertus šeimos nariams namų svetainėje. 🙂

Ko mes bijome? Bijome, kad esame prastesnės.. ne tokios gražios.. netobulos.. kad mūsų nepriims.. bijome pasirodyti kvailesnės, todėl ginčijamės dėl niekų ir bandome įrodyti “savo tiesą”. Ir dėl ko gi visa tai? Kad mus priimtų. Visi norime patikti, tačiau šis noras dažnai atsisuka prieš mus pačias. Ir jei kažkam nepatinkame plakame save rimbais- “Kodėl aš tikejau(si)?!”

Čia ir prasideda mūsų problemos- mes nepriimame savęs. Mary Kay kompanija inicijuoja labai reikalingą socialinę akciją Beauty of Confidence ir skatina moteris labiau mylėti save, bei dalintis komplimentais ir gražiais žodžiais su kitomis. Šios kompanijos įkurėjos Mary Kay Ash gyvenimo kredo: “Jei kasdien pasakysi komplimentą trims žmonėms, per metus padarysi laimingais tūkstantį žmonių”. Tad kodėl mums neįkvėpus sutiktų moterų?! Galėtume priimti šį iššūkį ir bent mėnesį pasistengti pradžiuginti koleges, klientes, merginą darančią jums kavą kavinėje ar kasininkę, sėdinčią kasoje.

Bet pradėkime nuo savęs ir staiga tai tampa taip sunku. Beauty of Confidence socialinė akcija analizuoja moterų gebėjimą priimti komplimentą- tyrimai parodė, kad 50% moterų jaučiasi nepatogiai išgirdusi komplimetą. Kas už viso to slypi? Greičiausiai, pasitikėjimo savimi stoka, kuri kaip ir minėjau, galėjo atsirasti dar vaikystėje, ar po skaudžių skyrybų…

Tačiau, kur kas geriau stengtis įveikti kliūtis nei prie jų sustoti. O man pasitikėjimą savimi pakelia šie dalykai, kuriais noriu pasidalinti ir su jumis:

Suknelė

Raudonas lūpdažis

Aukštakulniai

Tobulas makiažas, gražūs plaukai

Pasivaikščiojimas gamtoje

Mano vertybės

Bendravimas su kitomis moterimis

Įkvepiančios garsių moterų istorijos ir biografijos

Neslėpsiu, vyrų dėmesys

Komplimentai

Gražios nuotraukos

Tad skatinu jus, tik atėjus pavasariui, išsitraukti sukneles, kurios jau ilgai dūlėjo spintoje ir laukė savo pasimatymo, nusipirkti raudonus lūpų dažus ir pirmyn “nugalėti” pasaulio!

Susidarykite sąrašą savo pasitikėjimo savimi veiksnių, jų rasite labai daug, o juk gražiausia- pasitikinti savimi moteris.

img_0219-3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s