Mados Infekcija 2018.

facetune_18-04-2018-18-12-05

Praūžė dar viena, jubiliejinė dvidešimtoji Mados Infekcija ir dalinuosi savais įspūdžiais būtent čia, su jumis 😉 Kaip ir kiekvienais metais, aplankau šį renginį, man tai ir pramoga, ir įkvėpimo šaltinis, o kad jau mėgstu išskirtinius ir meniškus, kūrybiškus daiktus ir įvaizdžius- nevengiu ir paeksperimentuoti su savo išvaizda 😉

Šiais metais labai populiarus buvo raudonas koloražas svečių aprangoje, įsivaizduokime, kad būtent aš įvedžiau visą raudoną įvaizdį praėjusias metais….. 😀 (praėjusių metų mados infekcijos akimirkos čia) Taigi, pasimesti tarp raudonų outfitų tikimybė buvo nemaža. Tačiau nepraslinkau nepastebėta, fotografų kameros fiksavo mane netgi netikėtai daug kartų 😀 Daugiau apie tai, kaip vyksta renginys ir ką veikiame užkulsiuose, bei kitos intriguojančios detalės mano naujame video:

Apie pristatytas kolekcijas neišsiplėsiu daug pasakoti, visų pristatytų modelių nuotraukos šmėžuoja interneto platybėse, fotografų įamžintos, bei pačių renginio organizatorių aprašytos. Tačiau potencialiausia ir elegantiškiausia man pasirodė Ievos Daugirdaitės kolekcija, nors stipriai nestebinanti, tačiau “perkama” ir nešiojama. O ko madai daugiau reikia? “Žmonės” portale visi modeliai iš arti 😉 Dar viena iš favoritų išlieka Dianos Paukštytės kolekcija, šį kartą modelių veidų akcentais tapo įvairūs aksesuarai, primenantys gotikinius motyvus. Nuotraukos “Žmonės” portale.

O antrosios dienos mano įvaizdis buvo šiek tiek paprastesnis, tačiau skolintas iš vyrų spintos- dėvėjau vyrišką švarką ir šiek tiek labiau “mokytojiškus” aksesuarus 🙂 Makiažą atliko Mac Cosmetics vizažistė Ieva, daugiau apie tai, koks tas makiažas mano video aukščiau.

Dėviu: Balmain Hair Couture prisegamus plaukus, galima rasti Kukla Beauty Box, Vilniuje. Lindex raudonas lietpaltis, Gucci rankinė, Mykita akiniai. Antrą dieną pasirinkau vyrišką švarką, Louis Vuitton diržą, Coccinelle rankinę, Dolce & Gabbana akinius ir Zara aukštakulnius.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s