Summer Body Ready. Detoksikacija.

img_4164-8

img_4204-1

Pavasaris- puikus laikas ne tik pradėti kažką naujo, bet ir “atsinaujinti”, išsivalyti tiek mintis, tiek ir kūną. Pastebėjau, kad pavasarį mane užplūsta neigiamos nuotaikos bei melancholija, nors oras už lango turėtų džiuginti, o mažėjantys rūbų sluoksniai kelti šypseną, tačiau būtent tada, kai viskas aplink gerai, jaučiu liūdesį ir nenorą nieko daryti, energijos stoką. Netgi vakar, negalėjau “ištempti” savęs į sporto salę, o vakarą praleidau tiesiog lovoje, nieko prasmingo nenuveikusi.

Apie Detoksikaciją esu girdėjusi ir skaičiusi labai įvairių straipsnių ir atsiliepimų- vieniems tai kas savaitinis ritualas, kitiems netgi nebūtinas ir nereikalingas rėžimas. Na bet ir akmens amžiuje savotiška “detoksikacija” buvo nulemta tam tikrų maisto atsargų nebuvimu ar medžioklės grobiu. O man Detoksikacija yra sezoninė atsinaujinimo programa, kuri turėtų ne tik išvalyti organizmą, bet ir suteikti daugiau energijos ir žvalumo. Mano viena mėgiamiausių Detoksikacijų- vaisių bei daržovių sulčių programa, tačiau poveikis pajuntamas tik po 3-4 savaičių, o gyventi be maisto sportuojant- tikrai  ne sveikiausias būdas. Todėl nutariau išbandyti žymiai greitesnę ir labai efektyvią The Organic Pharmacy 10 dienų “10-Day Detox Kit” programą.

Tai Detoksikacija be badavimo, skirta kiekvienam norinčiam išsivalyti organizmą, pagerinti virškinimo procesus, įgauti daugiau energijos bei pagerinti nuotaiką, taip pat galimas ir svorio sumažėjimas ir, žinoma, toksinų pašalinimas iš kūno, o tai nulemia ir skaistenę veido odą.

img_4157-11

Ši “10-Day Detox Kit” programa sudaryta iš keturių skirtingų papildų sistemos: Detox, Phytonutrients, Superantioxidants bei Riebalų Rūgščių ir vit. B Komplekso. Dabar dešimties dienų programoje mano diena atrodo taip: ryte 30 min. prieš valgį suvartojamos 3 Detox kapsulės, kaip ir vakare, po paskutinio valgio. O su pusryčiais arba po jų suvartoju po dvi kapsules visų kitų papildų, šioje Detoksikacijos programoje.

Šioje sistemoje yra daugybė vitaminų bei mineralų reikalingų mūsų organizmui, kaip gerųjų žarnyno bakterijų ar magnio, netgi seleno, niacino, kurie taip pat svarbiausi mano plaukų vitaminų sudėtyje. Taigi “10-Day Detox Kit”ne tik išvalo organizmą, bet ir papildo mitybą reikalingomis medžiagomis, ypač tiems, kas nespėja pavalgyti, arba mažai vartoja šviežių ir sveikų maisto produktų.

Gegužės pirmoji- puiki Dektoksikacijos pradžios data, o po dešimties dienų papasakosiu kokį poveikį pajutau 😉 Jei norite ir jūs išbandyti Detoksikacijos galią nepamirškite pasinaudoti mano nuolaidos kodu Sandra25 http://www.biovaistine.lt svetainėje ir gauti 25% nuolaidą. Ši nuolaida galioja visoms grožio ir papildų prekėms, neribotai! O “10-Day Detox Kit” rinkinį galima rasti čia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s