Botulino Toksino Injekcija. BioFirst klinika.

facetune_29-04-2018-22-34-55

Prieš kiek daugiau nei savaitę lankiausi Biofirst klinikoje, kurioje mėgstu leisti sau grožio malonumų, bent kartą per mėnesį. Taigi, šį kartą mano planuose buvo ne veido valymas ar kūno masažas, o pagaliau pribrendau ir nusiteikiau Botulino Toksino Injekcijai. Nepulsiu visiems įrodinėti ar rekomenduoti, jog tai yra “gerai” ar “geriausia išeitis”, tačiau, kai turime erzinančią problemą, negalime jos nepastebėti ar liautis apie ją galvoti. Vieniems, tai kreiva nosis ar nelygūs dantys, o man stresinė ir nuolat gilėjanti raukšlė kaktoje.

Pirmasis “disclaimeris”, kurį noriu pabrėžti, man ne dvidešimt -keli metai, kad nesuprasčiau, ką darau. Po poros mėnesių “stuksint” trisdešimtmečiui, puikiai žinau, ko noriu ir ko nenoriu savo gyvenime. O prevencinės priemonės nuo raukšlių, greičiausiai, taps mano svarbiausiu artėjančio dešimtmečio tyrinėjimo objektu.

Daugiau apie procedūrą bei visa būtina informacija šiame video:

Taigi procedūra nebuvo nei skausminga, nei nemaloni, suprantama, juk plonytė adata, o dūrių nebuvo daug. Jokio galvos skausmo ar nemalonių pojūčių nejaučiau ir po procedūros, vėliau vakare žygiavau į renginį, netgi su profesionaliu makiažu. Nerekomenduojama po Botulino Injekcijos dažytis bent 24 valandas, na bet reikia eiti.. 🙂 Svarbu odos netrinti ir stipriai nespaudyti, kaip buvo minėta pačiame video.

O poveikį pajaučiau bene iškarto, dar tą pačią dieną ėmiau kovoti su savimi, kai kalbant norėjosi daryti mimikas ir raukytis. Geriausia tai, kad susiraukti tiesiog neįmanoma! 🙂 Buvo ir keistų dienų, kai įtampos darbe metu jaučiau, lyg kaktos raumenys stengtūsi kaip įmanoma labiau pakelti tuos antakius, tačiau vizualiai nieko panašaus nevyko. Tačiau praėjus savaitei, antakių kova liovėsi, veido raumenys galiausiai atsipalaidavo ir aš visiškai susigyvenau su savo nauja išvaizda- be raukšlių. Suprantu, kodėl moterys “perdozuoja” Botokso injekcijų- prie tokio jaunatviško veido labai greitai priprantama. Visos kamavusios raukšlės veide išnyko, net šviečiant saulei nesusiraukiu, o nemalonių padarinių taip pat nepastebėjau. Net gi korekcija man nebūtina, esu visiškai patenkinta rezultatu, manau, kitais metais tuo pačiu metu šią procedūrą kartosiu.

img_4106

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s