Vasara ir kremine pudra? Tai suderinama!

Kai tik už lango ėmė šilti, oda įgavo rudesnį atspalvį, visos spėjome peržiūrėti ir savo naudojamų kosmetikos priemonių asortimentą. Kaip ir su drabužiais, taip ir su makiažu į dienos šviesą ištraukiame lengvesnes ir tamsesnio atspalvio kremines pudras. Tai kokią ją rinktis vasarai?

Daugybė garsių kosmetikos gamintojų, kaip ir kiekvieną vasarą, pristato lengvos tekstūros, vandens pagrindo kreminę pudrą, kuri nemaskuoja taip stipriai, todėl įgaunamas natūralesnis įvaizdis. Tai lyg lengvas drėkinantis kremas, paryškinantis jūsų odos grožį, tačiau neleidžiantis jaustis lyg su “kauke”.

Šį pavasarį išbandžiau šias tris, ir galiu pasakyti, kad tai bus mano MUST kreminės pudros atostogoms! Atostogų metu aš lygiai taip pat mėgstu naudoti bent šiek tiek maskavimo kadangi esu tamsi, saulėje išryškėja pigmentinės dėmelės bei strazdanos, kurios suteikia šiek tiek “margos” odos vaizdą. Taigi Artistry naujiena šiai vasarai HYDRA-V Sheer Weightless Foundation keliaus su manimi atostogauti!

Be galo drėkinanti ir neapsunkinanti, lengva ir skysta lyg vanduo! Saulėje nukaitintai odai suteiks tolygesnę spalvą, papildomos drėgmės bei gražų “No-makeup makeup look” stiliaus įvaizdį.

Jau seniai norėjau turėti pilną makiažo šepetėlių rinkinį, ir, pagaliau, tepti pudrą teptuku, o ne pirštais! Taigi pamačiusi šią dailią dėtuvę iš Artistry nutariau įsigyti, pagalvojau, kad lengvai pudrai tepti teptuko reikia BŪTINAI! Ir neklydau, nes rinkinys labai žavingas 😉

Pirmiausia, jį sudaro aštuoni svarbiausi teptukai makiažui, visi jie pritaikyti konkrečiam produktui, o užrašai ant kiekvieno šepetėlio padės net visiškoms makiažo pradininkėms suktis kaip profesionalėms.

Turėjau prieš tai kitos firmos kelis teptukus, tačiau naujieji greitai užėmė jų vietą, labai patogūs bei kokybiški. Ypač mielas ir puikaus dydžio kompaktinės pudros šepetėlis, keliais mostais padengiu visą veidą lengvu birios pudros sluoksniu. O norint preciziškumo kontūravimo pudrai, naudoju Blush Brush- mažesnis, todėl lengviau paryškinti konkretų veido plotą.

Naująją kreminę pudrą tepu būtent Liquid Foundation Brush teptuku ir be galo džiaugiuosi rezultatu, kai noriu natūralaus makiažo, pavyzdžiui, einant į sporto salę arba, kaip ir minėjau, atostogų metu.

Rinkinyje taip pat yra teptukas antakiams, kurio vis trūko mano kolekcijoje, jis gana nedidelis, puikiai atliko savo darbą ir dažantis geline akių kontūro priemone. Taigi gali būti naudojamas preciziškoms tiesioms linijoms brėžti. O nelabai įgudusioms, patiks jo siaurumas- leis gražiai dirbti ties antakių linija 🧡

77788eb4-6e86-4107-a9f0-1bce0a6f7996

Dar kolekcijoje yra du šešėlių teptukai, bei lūpų dažų teptukas. Kol neturėjau lūpų dažų teptuko, nejaučiau jam būtinybės, dabar- nesuprantu, kaip aš anksčiau dažiausi?! Tikrai pravers visoms mėgstančioms matinius ryškius lūpdažius, kurie neturi aplikatoriaus arba tiesiai iš paletės derinant ir miksuojant skirtingas spalvas. Taigi rinkinys dešimt balų! Labai juo džiaugiuosi- dabar turiu visas priemones kasdieniam ir nekasdieniam makiažui sukurti 😉

Teptukus kaip ir naująją kreminę pudrą įsigyti galima iš http://www.amway.lt konsultančių.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s