Gli Elementi- naujiena mano namuose.

Gli Elementi veido bei kūno priežiūros priemonės yra naujokės mano grožio lentynoje, o susipažinti su jomis buvo visai įdomu, nes prieš tai jas bandžiusios blogerės labai gerai šias priemones įvertino 🙂 Mano vienos dažniausiai naudojamų ir perkamų priemonių būtų- makiažo valiklis, micelinis vanduo ir veido kremas su spalva, o kadangi šiuo metu saulė plieskia kaip pasiutus, nutariau apsiginkluoti ir didesniu SPF filtru.

Pasirinkau tokį “atostogų variantą”- veido kremą su spalva ir 50 spf filtru, kuris ne tik suteiks gražią tolygią veido spalvą, gerai drėkins bet ir apsaugos nuo žalingų saulės spindulių, ypač atostogaujantiems ties pusiauju 😉

Kremas labai malonus ir drėkinantis, spalvos ir maskavimo iš jo nėra daug, tačiau labai lengvas ir puikus variantas karštoms vasaros dienoms, tiesiog ryte atgaivinti odą.

 

Geoterminis Micelinis Vanduo Gli Elementi labai patiko savo drėkinančiu poveikiu, bei puikiai valančiomis savybėmis. Veikia panašiai kaip veido tonikas, tačiau visi žinome išskirtines micelinio vandens nešvarumus traukiančias savybes bei suteikiamą gaivą veidui.

Dvifazis akių makiažo valiklis iš Gli Elementi labai švelnus, bet tuo pačiu ir puikiai nuvalantis net akių pravedimus arba matinius skystus lūpų dažus. Dažniausiai, sunkiausiai pašalinamos šios makiažo priemonės nebekelia man rūpesčių. 😉

Taigi atostogoms susipakavau būtent šiuos produktus, visuomet įdomu išbandyti kažką naujo, o turint tik vieną liniją po ranka gali įvertinti jos veiksmingumą. Itališkos grožio priemonės dar niekada manęs nenuvylė, o italai tikrai puikiai nusimano apie odos priežiūrą. vienas svarbiausių momentų- tai po priemonių likusi sudrėkinta oda. Juk svarbiausia, kad veido priežiūros priemonės teiktų komfortą ir reikiamą rezultatą padarytų lengvai pasiekiamą.

img_9203-1

Dar viena Gli Elementi priemonė, kuri atsidūrė mano lagamine tai drėkinantis kojų kremas, be kurio tikrai neįsivaizduoju karšto ir atvirų basučių vasaros sezono. Dažnai, greitai sausėjančios pėdos tampa įkyria problema, ypač kai dėvime batus atvirais kulnais arba basutes. Šis kremas ne tik skirtas sudrėkinti pėdų odai, bet ir gaivina bei šaldo. malonus mėtų aromatas, “lengvos” kojos, bei kiek šaldantis efektas padės iškęsti tas karštas ir varginančias vasaros dienas.

Kaip tik šiandien prasidėjo Gli Elementi kosmetikos išpardavimas Membershop.lt parduotuvėje, taigi raginu išbandyti šią kosmetiką pigiau, ir patiems įsitikinti jos teikiama nauda 😉 Paskubėkite, nes išpardavimas truks tik iki birželio 8 dienos!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s