Kalėdinės Artistry dovanos.

Kasmet savo draugei noriu padovanoti kažką ne tik gražaus, bet ir praktiško. Kadangi mūsų oda visiškai priešinga- mano sausa, draugės- riebi, mišri- savo priemonių jai pasiūlyti negaliu. Tačiau galiu padovanoti tai, kuo pasitikiu- Artistry veido priežiūros priemones esu išbandžiusi jau ne kartą!

Svarbiausi Artistry priemonių savybė- odos drėkinimas. O ši veido priežiūros priemonių linija ne be reikalo mėlynos spalvos- dažniausiai tai asocijuojasi su drėgme bei lebgvumu ir gaivumu.

Viena įdomiausių ir labiausiai sužavėjusių priemonių Artistry Serum Concentrate. Buteliukas pripildytas oro burbuliukų ir drėkinančių granulių giliai maitina mišrią odą jos neriebindamas. Oda tampa gaivi ir matinė, atsistato jos tekstūra bei tonusas.

Viena svarbiausių ir labiausiai patinkančių priemonių iš Artistry veido priežiūros- kaukės. Prabangi tekstūra, kreminis malonus kvapas ir be galo stiprus poveikis. Šią kaukę naudoju ir aš, ji tinkama visiems odos tipams.

Į intensyviai drėkinančių priemonių seriją būtina įtraukti gaivinančią paakių žėlę– jauninančią ir atgaivinančią kiekvieną rytą.

Ar norėtumėte tokį rinkinį gauti po eglute? 🎄 Aš tikrai būčiau liminga, o rinkinys visada praverčia labiausiai, nes priemonės papildo viena kitą, tuo pačiu dera ir su jūsų mėgiamomis veido priežiūros priemonėmis. Taigi kortas jau atverčiu- draugės Kalėdinė dovana atskleista 🙈

Jei dar neturite visų Kalėdinių dovanų kviečiu pasižvalgyti http://www.amway.lt svetainėje, ten rasite ir maisto papildų sportuojantiems ir priemonių makiažo deivėms, bei odos lepinimo ir priežiūros produktų!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s