BodyKey baltymų sriuba tobuloms kūno linijoms.

Processed with VSCO with a5 preset

Visai neseniai su kolegėmis dalinomės sriubų receptais ir nusivylimais, kad nemokame pagaminti skanių, įdomių at ypatingesnių sriubų. Mūsų dažniausiai gaminamos čili sriubos variacijų sužinojau net kelias, tačiau daržovių ar vištienos sriubos vienareikšmiškai mums tampa iššūkiu.

Vaikystėje sriuba buvo pagrindinis kiekvienos šeimos patiekalas, net kelis kartus per dieną, tačiau su greitėjančiu tempu ir laiko stoka, sriubos traukiasi į šalį. O sveikos gyvensenos žinovai “pila” savo nepasitenkinimą neva tai nei sveika, nei reikalinga mūsų organizmui.

Pamenu vienas italas man pasakojo, kad apie sriubą sužinojo tik atvykęs į Lietuvą, nes Italijoje tai nėra populiaru. Tačiau šaltomis dienomis ir pats jomis mielai pasimėgauja.

Processed with VSCO with a5 preset

 Būtent šaltu metų laiku sriubos man labiausiai patinka, ypač sodraus skonio, azijietiškos arba aštrios. Tačiau ar girdėjote apie sriubą su padidintu kiekiu baltymų, padedančia greičiau pasiekti gražesnių kūno formų? Wow!

Tokią jau esu bandžiusi, bei apie ją kalbėjusi ir anksčiau, šiemet išbandžiau ir grybų skonio. Galima rinktis azijietiškos vištienos arba grybų skonio BodyKey baltymų sriubas Amway.com.

Ši sriuba puikiai tinka vėlyvai vakarienei, kai norisi sušilti, bet arbata jau pabodo 😉 Jei mėgstate grybus, sakyčiau, ji skanesnė- sodresnio skonio bei tirštesnės tekstūros. Vištienos sriuba- labiau klasikinė, bet ne mažiau maistinga. Jose net 13 vitaminų bei mineralų, o vienoje porcijoje tik 200 kcal.

 Tereikia tik tris samtelius pasirinktos sriubos miltelių užpilti karštu vandeniu ir palikti, kad išbrinktų. Mėgautis- įprastai 😉

 

Advertisements

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s