Naujosios penkios Artistry kaukės.

Kai Artistry išleidžia penkias naujas veido kaukes, o tu turi tik vieną veidą ir nori visas jas išbandyti iškarto! 🙈 Šiandien papasakosiu apie jas visas.

Taigi pirmoji ir ‘gražiausiai’ atrodanti baltoji Artistry Brightening Mask. Perlinės ir švytinčios spalvos, tirštos konsistencijos kaukė, sutraukianti poras, išvalanti odos gilius sluoksnius bei suvienodinanti odos spalvą- jausmas lyg naudojant molio kaukę. Efektas- lygesnė oda, mažesnis odos reljefas, švarumo pojūtis.

Kita geltonoji Artistry Purifying Mask lyginant su pirmąja yra panašaus pojūčio, tačiau ši geriausiai tinkama riebiai odai, mažina riebalų perteklių ir giliai valo. Laikyti ant odos apie 7 minutes, taigi poveikis greitas, o oda lieka lygesnė ir atsigavusi, poros akivaizdžiai sumažėjusios. Man kaip sausos odos atstovei ši kaukė nepasirodė pernelyg sausinanti, netgi atvirkščiai- sudrėkinta ir lygesnė.

Taigi pereikime prie lengvesnės tekstūros ir drėkinančios kaukės- tai žalioji Artistry Hydrating Mask. Man kaip drėkinančių priemonių odai mėgėjai, štai čia prasideda tikri dalykai! 😂 Lengva, gaivi drėkinanti kaukė, lyg paliekanti švelnų sluoksnį ant odos. Labai geras jausmas, o kaukę galima naudoti netgi kasdien!

Violetinės spalvos Artistry Polishing Mask yra šveičiamoji kaukė, labai malonaus kvapo ir pojūčio odai. Konsistencija tiršta ir su smulkiais grūdeliais geram šveitimui. Rekomenduojama naudoti 2-3 kartus, tačiau siūlyčiau nepersistengti su šveičiamosiomis kaukėmis, ypač naudojant dar ir kitas kartu tą pačią savaitę. Manau šveičiamoji kaukė būtų puikus pasirinkimas kartą per savaitę, o pagal poreikį, drėkinamąją ar valomąją.

Ir paskutinioji, tačiau viena įdomesnių bei efektingų raudonoji Artistry Firming Mask! Lyg braškių džemas indelyje 😍 gan standžios konsistencijos, be galo skaniai kvepia ir maloniai tepasi ant odos. Manau šią kaukę verta panaudoti ilgesnį laiką ir rezultatas bus labai akivaizdus. Užsitepus ant odos jaučiamas geras patempimo jausmas.

Visas šias kaukes bei kitų gaminių galima įsigyti amway.com puslapyje ir jų konsultantus, taigi susisiekite.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s