BIODERMA saugus įdegis ir sudrėkinta oda.

Po atostogų Šri Lankoje prabėgo jau daugiau nei pusantro mėnesio, ir blėstant įdegiui, blėsta ir noras demonstruoti odą. Pastebėjote, kai atostogaujate ir įdegate, norisi kuo labiau ‘atsidengti’ ir parodyti sveiką įdegusią odą, o kuo labiau šąla- slepiamės po sluoksniais drabužių ir net pamirštame odos drėkinimą.

Atostogaudama kasdien visą kūno odą lepinu kremais, apsauginiais prieš saulės vonias, drėkinamaisiais po dušo.. o žiemos metu dažnai kremus pamirštu. Nebent reikia įdegusios odos efekto, tuomet naudoju savaimio įdegio kremus. Bet niekada įdegis neatrodys gerai ant sausos odos, oda turi būti drėkinama.

Bioderma savaimio įdegio purškalas su ilgalaikiu drėkinamuoju efektu yra puikus pasirinkimas, nes:

1. Įdegis pasiskirsto labai tolygiai, purkštukas purškia gan plačiu kampu, todėl nereikia bijoti, kad liks ruožai.

2. Skystis susigeria labai lengvai, tačiau ne per greitai, vadinasi lieka laiko odą įmasažuoti ir paskirstyti priemonę tolygiai. Aš dažniausiai naudoju tokias priemones etapais ir įmasažuoju abiejomis rankomis: pirmiausia blauzda su pėda, tada šlaunis su keliu ir taip keliauju aukštyn. Nepatarčiau išsipurkšti iškarto viso kūno, tuomet tikrai priemonė gali įsigerti netolygiai.

3. Nors priemonė labai lengva it vanduo, tačiau labai maloniai drėkina odą ir nėra jokio nemalonaus kvapo! Tikrai buvau nustebusi, bet visiškai jokio kvapo aš neužuodžiau. O oda pabudus ryte juntamai minkštesnė ir spindinti. Efektu esu labai patenkinta. Jei jau reikia naudoti drėkinamąjį kremą- tai nušaunu du zuikius 🙈 ir įdegusi ir atjaunėjusi! 😂

4. Netepa drabužių, patalynės ir natūraliai atrodo ant odos, nėra nei oranžinių nei chaki atspalvių. Spalva šios Bioderma įdegio priemonės nėra super tamsi, sakyčiau lengva-vidutinė. Toms, kurių oda nematė saulės bent pusę metų- suteiks nuostabų atspalvį ir ‘ką tik po atostogų’ efektą. Juk visada įdegusios atrodome ir labiau pailsėjusios 😉 Tačiau jeigu esate tamsesnės odos ar neseniai gerai įdegusios, ši priemonė sulygins atspalvį ir gerai sudrėkins, tačiau dramatiško efekto nesuteiks. Todėl tai saugi priemonė, kurią galite naudoti prieš svarbias progas ar vakarėlius ir nebijoti dėmių.

Be to, gera naujiena Bioderma priemonių mėgėjoms- lojalumo klubas. Tai programa, kurios metu savo perkamus Bioderma produktus galite registruoti ir ‘užsidirbti’ lojalumo taškus, kuriuos vėliau galite išnaudoti perkant produktus, ateityje. Daugiau info ir kur registruotis galite rasti čia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s